zakończenie sezonu - swieto miodu i wina

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

zakończenie sezonu - swieto miodu i wina

Postprzez zolkos » piątek, 16 września 2011, 19:20

http://www.scigacz.pl/zakonczenie,sezon ... .2735.html

hej ludziska czy ktoś z was sie wybiera ??
zolkos
 

Postprzez mizzar » piątek, 16 września 2011, 21:40

E tam, nie dla mnie. Ja nie skończę sezonu tak wcześnie;)
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolkos » piątek, 16 września 2011, 22:18

no ja tez nie ale jade chocby dla pokazu stuntu :P i dobra imprezka jest ogólnie by sie spotkac z znajomymi :P
zolkos
 

Postprzez Rafik » sobota, 17 września 2011, 09:44

Jak będzie pogoda to z chłopakami na 99% się wybierzemy daleko nie mam :)
Rafik
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości