TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez shreeek » poniedziałek, 19 września 2011, 10:55
Czy jest ktos kto sie podepnie? Wyjezdzam okolo godziny 7 rano, tego samego dnia chce wracac ew nocowac, ale nie ma to jak jazda w nocy..
Do pokonania ponad 1500 km
Kto sie pisze ? Kto ?

-
shreeek
-
przez florek » poniedziałek, 19 września 2011, 18:22
Czym chcesz jechać i z kim? Jestem zainteresowany.
-
florek
-
- Posty: 518
- Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
- Lokalizacja: Glinica
przez zolwik » poniedziałek, 19 września 2011, 18:56
A dokąd lecisz konkretnie ?
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez shreeek » wtorek, 20 września 2011, 00:54
Nie wiem dokad? Sopot ?
Sam lece, chce leciec motongiem no a czym innym

?
-
shreeek
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości