przez shreeek » niedziela, 25 września 2011, 20:29
Wyjazd w piatek albo o godzinie 20 albo o 1-2 w nocy. Narazie sam jade;) ktos sie podepnie ? Planowany przyjazd do odessy sobota, nocleg albo 2 w poniedzialek powrot;)
W drodze powrotnej chce zachaczyc o kijow, okolice czarnobyla.
przez Valhalla » poniedziałek, 26 września 2011, 12:36
Gdyby nie odległość(chodzi głównie o cenę paliwa) i przede wszystkim termin to chciałbym się zabrać. Ostatnio 300km w jedną stronę robiłem no i poszły ponad 2 baki(po drodze trochę zaiwedzania). 7 jadę autobusikiem do belgii. No ale miłej podróży! Może następnym razem uda mi się podłączyć
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
hehe tutaj wiem co jest grane . we wtorek przerejestrowalem moto jak sadzicie do przyszlego piatku bedzie dowod do odbioru ? bez niego ciezko bedzie przekroczyc granice..