Na szczescie policjant ma tylko obite biodro
ZiGi napisał(a):No na pewno byle Ciec nie dostaje K1300GT w ręce
firefox napisał(a):Nie zgodze sie, bo przeciez kazdy kto na tym jezdzi to ciec
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości