Niestety temat tak na szybko bo przed chwilą dostałem informacje.
W dniu dzisiejszym organizowane są pokazy ratownictwa drogowego, wodnego oraz powietrznego z tego co wiem.
Przy okazji tej imprezy będzie można coś tam wszamać bo będą jakieś grille itp.
Na pewno spotkać się na tych pokazach będzie można z Ralfim bo on tam postanowił też troszkę kiełby popiec
Poniżej wrzucam mapkę z miejscem w którym jest to organizowane.
Może jest ktoś chętny na taką imprezę?
Na pewno można by się spotkać w jakimś szerszym gronie forumowiczów.

