Zrób uczciwy serwis w zimę mam tu na mysli wszystkie przewidziane wymiany i regulacje (zawory, gaźniki, klocki, napęd, płyn, olej, filtry, świece, stan opon, wyważenie kół, ustawienie świateł, etc) i na wiosnę w drogę. Nie ma obawy o korki, nie mieszkamy w Afryce. Z drugiej mańki po co ci motocykl skoro myślisz o korkach

Trasy po 3kkm to i na GS 500 łykają kwestia kondycji motocykla. Jajko ma też to do siebie że jest wygodne na dłuższe trasy, nie trzeba jechać zgięty jak scyzoryk, dupa i kręgosłup nie boli po 200 km .
Ostatnio edytowano sobota, 24 grudnia 2011, 08:53 przez
unio, łącznie edytowano 1 raz