
lenar napisał(a):nie ma nad czym się zastanawiać:) na szybko zrobiłem orientacyjną trasę, z tego co sie orientuje to w Czechach autostrady dla moto są bezpłatne, aczkolwiek wiadomo autostrada + moto wieje nudą wiec można polecieć bocznymi drogami i przy okazji coś zobaczyć
http://mapy.google.pl/maps?saddr=Borsuc ... ,9&t=m&z=6
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości