Nie zapomnijmy o największym chyba otwarciu sezonu w małopolsce :
21 KWIETNIA 2012
Wiosenne Spotkanie Motocyklistów MNIKÓW 2012
Spotkanie połaczone będzie z ogólnopolską akcją MOTOSERCE, a klub Rebels of Road MC jest współorganizatorem całej imprezy.
Pomagać nam będą także przyjaciele z innych motocyklowych organizacji, a skupionych na tym naszym forum.
Dębnicki FG, Riders of Flames, Dywizjon Południe, Motoautostrada i GSM!
Szykuje się super święto krakowskich motocyklistów
Startujemy tradycyjną paradą spod hali TS. Wisła o godz. 10:00,
jedziemy do Mnikowa, a potem na najlepszą część POLIGONU PASTERNIK - dużą łąkę z wieżą!
Autokar MOTOSERCA będzie czekał na chętnych na poligonie,
a każdy oddający krew dostanie ( wśród innych podarunków )
zwrot kosztów wejściówki.
Na scenie czas umilać nam będą :
The Reel Jigs - wiele osób zapewne pamięta Ich z Motowigilii
http://therj.eu.interia.pl/
Black Jack - krakowska kapelka z świetnym klimatem i super wokalem
http://blackjack.art.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=fF7AFUus ... re=related
4 Szmery - Tego chyba motocyklistom przedstawiać specjalnie nie trzeba
http://www.4szmery.net/flash.htm
http://www.youtube.com/watch?v=iNfMZ13FUac
Pojawi się także wyczekiwana prze wielu ekipa IMPRESSION
