Poznaj Podkarpacie na 2oo = 2-3.VI.2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Poznaj Podkarpacie na 2oo = 2-3.VI.2012

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 21 lutego 2012, 21:05

Serdecznie zapraszam wszystkich, zwł. "ziomali" na wspólną imprezę / galicyjski rajd motocyklowy. Szczegóły:

Poznaj Podkarpacie na 2oo

Jeśli podgląd strony wymaga zalogowania wklejam:

Autor
Macieksoko
Administrator
GTW Motocykl: Bandit 1200S & Dniepr MT9
Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 3822
Piwa: 97/181
Skąd: Ropczyce

Wysłany: 18 Luty 2012 2-3 czerwca 2012 - Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach
Witajcie!
Już dzisiaj rezerwujcie sobie weekend 2-3 czerwca 2012 na kolejną edycję krajoznawczej imprezy. Nauczeni doświadczeniem z poprzedniego roku tym razem gwarantujemy, że impreza wypali dużo lepiej. Punkty pośrednie, rejestracja wcześniej przez stronę www, która się robi, wieczorem dobry zespół rockowy oj będzie się działo ... Więcej informacji wkrótce.

Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach - edycja II - 2-3 czerwca 2012

Jeżeli są osoby, które chciałby już teraz zaangażować się w tworzenie trasy, pomoc przy reklamie i inne zapraszam na PW. Podam termin spotkania i przegadamy to wspólnie wszystko.

Cóż jeszcze można dodać?
A chyba jeszcze to; kto zainteresowany działalnością Forum i zlotami / imprezami itd. podsyłam linka:

- Galeria Podkarpackich 2oo

Tam wybierzcie tą imprezę, którą chcecie oglądać.
Pzdr.

Ps.: tam fotorelacja z rajdu: "Poznaj Podkarpacie na 2oo" z ubiegłego roku.

[ Dodano: 14-03-12, 19:53 ]
Poniżej link do strony z filmem "Poznaj Podkarpacie na 2oo" z 2011 r.

- http://www.youtube.com/watch?v=7xvU309Z ... re=related

Miłego oglądania. :)
Ostatnio edytowano wtorek, 21 lutego 2012, 21:07 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron