Przygotowania do wyprawy

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Przygotowania do wyprawy

Postprzez Łysolek » czwartek, 28 maja 2009, 07:17

hejka, w związku z tym iż niedługo wyruszam w daleką podróż na moto , chciałbym abyście napisali jak Wy przygotowujecie sie do takiej wyprawy, co warto miec ze soba jak zamocować itd... chodzi mi o bagaże , przydatne rzeczy ale również o częsci , smary oraz jakie kufry polecacie itd... w miarę jak sie temat solidnie rozbuduje to sie go przyklei
pozdro :gitara:
Ostatnio edytowano czwartek, 28 maja 2009, 07:18 przez Łysolek, łącznie edytowano 1 raz
Łysolek
 

Postprzez Nyuno » czwartek, 28 maja 2009, 07:49

Ja mam za sobą jedną daleką podróż... i miałem ze sobą tylko smar do łańcucha. Przyda się jeszcze komplet kluczy i łatki do opon. Na upartego bezpieczniki możesz zabrać.

Ważne, żebyś miał sprawny aku. Sprawdź też poziom oleju przed wyjazdem, klocki i płyn hamulcowy. To chyba tyle, jeżeli chodzi o podstawy. Ja na rajd wziąłem tylko plecak z ciuchami, bo nic innego nie potrzebowałem. Kuferki polecam GIVI.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » czwartek, 28 maja 2009, 19:25

Ja jak wiesz Łysolek mam Kuferek i stelaż Shad i jestem zadowolony, no i nie kosztował tyle co GIVI.

www.shad.es Mój model to SH46
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » czwartek, 28 maja 2009, 19:44

ZiGi napisał(a):Ja jak wiesz Łysolek mam Kuferek i stelaż Shad i jestem zadowolony, no i nie kosztował tyle co GIVI.

www.shad.es Mój model to SH46


OD kiedy go masz i ile kosztowal?
Ostatnio edytowano czwartek, 28 maja 2009, 19:45 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » czwartek, 28 maja 2009, 19:56

firefox napisał(a):OD kiedy go masz i ile kosztowal?


No długo się nie wiedzieliśmy, mam go już 3 tygodnie dokładnie dziś mija.
Kupiłem w Yamaszce na Targowej, stelaż 230zł, kufer 650zł, oparcie do kufra 110zł.
A zapłaciłem 940zł.

Jakbyś zajrzał do mojej galerii to byś zobaczył go już wcześniej :P
Tutaj jeszcze bez oparcia
Obrazek
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » czwartek, 28 maja 2009, 21:08

To powiem Ci ze w pyte duzo :) No ale niech sie dobrze sprawuje :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łysolek » sobota, 30 maja 2009, 13:33

niestety do Imbryków nie robią mocowań w sensie SHAD :(
Łysolek
 

Postprzez ZiGi » sobota, 30 maja 2009, 22:08

Łysolek napisał(a):niestety do Imbryków nie robią mocowań w sensie SHAD :(


Hmmm... no to poszukaj na allegro stelaża centralnego do Imbryka, a sam kufer ma płytę którą jesteś wstanie zamontować na najróżniejsze stelaże bo ma wiele typów mocowań.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez pegaz » niedziela, 31 maja 2009, 10:14

Ja uzywam kufrow Kappa i jestem z nich zadowolony. Cena nizsza niz Givi a jakosc nie odbiega. K48 - 360 zl zaplacilem rok temu w jakims sklepie internetowym. K40 x2 (boczne) 450 zl (kupine okazyjnie na allegro).
pegaz
 

Postprzez Miki » niedziela, 31 maja 2009, 15:09

a jaki masz stelaż pod nie :?: możesz jakieś fotki walnąć jak to wygląda w kupie :?:
Miki
 

Postprzez Loku » wtorek, 16 czerwca 2009, 22:11

ja mam cały komplet kufrów GIVI robionych dla suzuki :) boczne to model v35, bardzo fajny system zapinania!
Wytrzymują dwie paki i to z pasażerem, a niby ograniczenie jest do 130 ;)
Przetestowane już przez mojego wymagającego Plecaczka, zaakceptowane i sprawdzone :mrgreen:
Loku
 

Postprzez ZiGi » środa, 17 czerwca 2009, 08:40

Loku napisał(a):Wytrzymują dwie paki i to z pasażerem, a niby ograniczenie jest do 130 ;)


No to mój central lata ze mną 220 :brawo: więc się zastanawiam kto wymyślił ograniczenie prędkości latania z kuframi do 130 :roll:
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Loku » środa, 17 czerwca 2009, 11:28

Faktem jest że przy samym centralnym i bez pasażera to przy 193km\h motocykl zaczyna charakterystycznie sie zachowywać.
Loku
 

Postprzez krzysmci » poniedziałek, 22 czerwca 2009, 05:25

Łysolek napisał(a):niestety do Imbryków nie robią mocowań w sensie SHAD :(


Robią, robią model S0S74, akurat taki mam:)

Pozdrawiam
krzysmci
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron