pozdro


ZiGi napisał(a):Ja jak wiesz Łysolek mam Kuferek i stelaż Shad i jestem zadowolony, no i nie kosztował tyle co GIVI.
www.shad.es Mój model to SH46
firefox napisał(a):OD kiedy go masz i ile kosztowal?
Łysolek napisał(a):niestety do Imbryków nie robią mocowań w sensie SHAD
Loku napisał(a):Wytrzymują dwie paki i to z pasażerem, a niby ograniczenie jest do 130![]()
więc się zastanawiam kto wymyślił ograniczenie prędkości latania z kuframi do 130 Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości