przez Nebu » środa, 7 marca 2012, 10:49
Cześć,
Mi też się ten pomysł bardzo podoba, jestem z podwarszawskiej Zielonki, z chęcią wybrał bym się na jakiś wypad na moto jak tylko czas i pogoda dopisze . Sam lubię w weekendy, a czasem i w tygodniu wieczorami po Warszawie polatać.