Wspolne latanie po Wawie i okolicach w Sezonie 2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez moro99 » sobota, 3 marca 2012, 22:49

no jak wracalem z tego plocka to juz bylo 0 :)
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Pablo22 » sobota, 3 marca 2012, 22:55

jutro ma być słoneczko i podobno pogoda do dzisiejszej.
to jesteśmy w kontakcie, do jutra :)
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moro99 » niedziela, 4 marca 2012, 22:01

Pablo22, Dzieki za latanie (krotkie bo krotkie) ale pare km zrobilismy ;)
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Pablo22 » niedziela, 4 marca 2012, 23:31

ja również dziękuje i do następnego :)
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mały » niedziela, 4 marca 2012, 23:51

siema, ja sie piszę, pomysł bardzo dobry. Wreszcie będe miał okazję poznać kogoś z forum i wymienić poglądy na żywo.
Avatar użytkownika
Mały
 
Posty: 74
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 00:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nebu » środa, 7 marca 2012, 10:49

Cześć,

Mi też się ten pomysł bardzo podoba, jestem z podwarszawskiej Zielonki, z chęcią wybrał bym się na jakiś wypad na moto jak tylko czas i pogoda dopisze . Sam lubię w weekendy, a czasem i w tygodniu wieczorami po Warszawie polatać.
Nebu
 

Postprzez rookie » piątek, 9 marca 2012, 08:23

Super sprawa! Chetnie z kims polatam:) Srodmiescie rules;)
Skladke uiszcze w najblizszych dniach.
Pozdr
rookie
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 6 marca 2012, 09:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » piątek, 9 marca 2012, 19:21

panowie poczekajcie jeszcze niech naprawdę zrobi się ciepło to zorganizujemy jakiś wspólny wypad np.do szamanki kto był ten wie o czym mówię. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Pablo22 » piątek, 9 marca 2012, 20:40

w przyszły weekend zapowiadają 15-20 stopni ciepła :P
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » piątek, 9 marca 2012, 20:47

brzmi zachęcająco heeeeeeeeeeeeee. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Nebu » piątek, 9 marca 2012, 21:56

Na mnie także możecie liczyć.
Nebu
 

Postprzez moro99 » sobota, 10 marca 2012, 10:55

ja sobie chyba dzisiaj polatam ostatni raz i poczekam na tem powyzej 10 C
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez okoman1 » środa, 14 marca 2012, 21:41

Heja,

W weekend ma byc piekna pogoda wiec nie czekam do nastepnego weekendu tylko jade w ten po Jajo!

Bede je musial wyserwisowac przed sezonem! Olej fltr oponka, gaznik. Poleccie cos dobrego w rozsadnych pieniadzach.

Pozdro 750 :D

[ Dodano: 14-03-12, 21:47 ]
Ok nie krzyczcie, że nie ten temat, juz znalazlem odpowiedni o magikach w ww-ie :)

Pzdr,

Tomek
okoman1
 

Postprzez KOSA77 » sobota, 17 marca 2012, 10:07

Witka my jutro z Pauliną wybieramy się tak koło 13-14ej na latanko jak kto chętny to dawajcie znaka zrobimy ustawkę i polatamy...
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez ogórek » sobota, 17 marca 2012, 18:29

macie już jakąś traske zaplanowaną :?: chętnie polatam :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron