TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez AJUŚ » piątek, 6 kwietnia 2012, 20:46
mam propozycje może udało by się zebrać kilku chętnych i razem pojęździć po stolicy?? termin trasa wszystko jest do uzgodnienia:P
-
AJUŚ
-
- Posty: 127
- Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
- Lokalizacja: piaseczno/TOS
przez moro99 » piątek, 6 kwietnia 2012, 21:06
Panie jutro o 12 jest "kierowco patrz w lusterka" strzelam ze wiekszosc z nas tam bedzie "latac"
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
-

moro99
-
- Posty: 1207
- Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
- Lokalizacja: w-wa - centrum
przez RAV » piątek, 6 kwietnia 2012, 21:08
A tak poza tym to
http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=3248
AJUŚ, wal jutro na bemowo, szykuje się całkiem niezła ekipa

-
RAV
- Klubowicz

-
- Posty: 837
- Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12
przez AJUŚ » piątek, 6 kwietnia 2012, 21:19
czytałem temat, ale chciałem na nowo zacząć:P z miłą chęcią bym był na bemowie ale niestety jutro pracuję i nie dam rady:(:(
-
AJUŚ
-
- Posty: 127
- Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
- Lokalizacja: piaseczno/TOS
przez cookieman » piątek, 6 kwietnia 2012, 21:37
hehe ja zawsze chetnie w kilka moto po wawie posmigam bo samemu nudno troche a temat dobry chyba sam go podrzucilem mozna w sezonie robic cotygodniowa ustawke gdzies w centrum i potem razem latac kto za niech strzeli sobie 3 razy w głowe hehe
-

cookieman
-
- Posty: 196
- Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
- Lokalizacja: Warszawa - Jelonki
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości