Z fotek nie bardzo widać w jakim stanie jest tylna opona i napęd, no i coś mi zbyt ładne i tanie to moto jak na jajco w sezonie. Może koledzy coś dojrzą? A może ktoś z Poznaniaków go zna?

Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości