TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez kriso233 » środa, 2 maja 2012, 21:45
jest ktos w naszej małej miejscowosci kto lata na jakis pieknych maszynkach ???
-
kriso233
-
przez Cygi » środa, 2 maja 2012, 22:01
alez oczywiscie tylko ze chwilowo na zielonej wyspie

"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. "
MZ 251=>
GSX600F=>GSX-
R 750=>
FZ8 Fazer
-

Cygi
-
- Posty: 1070
- Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
- Lokalizacja: Chojnów
przez kriso233 » czwartek, 3 maja 2012, 08:52
trzeba sie kiedys zgadac na jakies wspólne latanie po naszych pieknych drogach hehe
-
kriso233
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości