mistrzowie kierownicy z Żar ujawnijcie sie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

mistrzowie kierownicy z Żar ujawnijcie sie

Postprzez kriso233 » środa, 2 maja 2012, 21:45

jest ktos w naszej małej miejscowosci kto lata na jakis pieknych maszynkach ???
kriso233
 

Postprzez Cygi » środa, 2 maja 2012, 22:01

alez oczywiscie tylko ze chwilowo na zielonej wyspie :)
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez kriso233 » czwartek, 3 maja 2012, 08:52

trzeba sie kiedys zgadac na jakies wspólne latanie po naszych pieknych drogach hehe
kriso233
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości