Ocena jajka 99r

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

Ocena jajka 99r

Postprzez ch3st3r3k » piątek, 11 maja 2012, 14:07

Tak jak w temacie bardzo proszę o ocenę z góry dziękuje:)

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-M3096201.html
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez KR-Ociec » piątek, 11 maja 2012, 20:59

Dobrze zrobione fotki bo albo ja jestem zmęczony albo nie ma się do czego przyp....ć :/
Trza obaczyć na żywca - powodzenia.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez ivan » sobota, 12 maja 2012, 07:54

Wydaje mi się że w tym roczniku były inne napisy GSXF (cały srebrny).
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez NiDeMa » sobota, 12 maja 2012, 09:18

U mnie nie są całe srebrne... f złote...



Ale prawdę mówiąc zdjęcia tak marne ze nie ma co... Nic nie wiadomo...
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości