Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady
przez KR-Ociec » piątek, 11 maja 2012, 20:59
Dobrze zrobione fotki bo albo ja jestem zmęczony albo nie ma się do czego przyp....ć
Trza obaczyć na żywca - powodzenia.
-

KR-Ociec
-
- Posty: 2343
- Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
- Lokalizacja: Dębica
przez ivan » sobota, 12 maja 2012, 07:54
Wydaje mi się że w tym roczniku były inne napisy GSXF (cały srebrny).
-

ivan
-
- Posty: 346
- Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
- Lokalizacja: Wawa
przez NiDeMa » sobota, 12 maja 2012, 09:18
U mnie nie są całe srebrne... f złote...
Ale prawdę mówiąc zdjęcia tak marne ze nie ma co... Nic nie wiadomo...
NiDeMa
-TW 99-
-
NiDeMa
-
- Posty: 118
- Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
- Lokalizacja: Warszawa (Taipei)
Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości