BIKE ISLAND DAY 28.06 - 01.07. 2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

BIKE ISLAND DAY 28.06 - 01.07. 2012

Postprzez Boodzik » poniedziałek, 18 czerwca 2012, 08:12

Witajcie....czy ktoś się wybiera na tą imprezę?

http://www.bikeisland.pl/
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Cygi » poniedziałek, 18 czerwca 2012, 10:49

Wpadnie jakis Breivik i po imprezie :)
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Boodzik » poniedziałek, 18 czerwca 2012, 12:00

Dostanie w czapę i się skończy gangsterka
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez daro600 » wtorek, 19 czerwca 2012, 19:07

Ja mam chęć... jeśli dostanę wypłate wcześniej to powinienem sie pojawić...:) nic pewnego. aczkolwiek planowałem to juz od miesiąca a tu mi niezapłacili za kwiecień. a za maj dopiero 30 czerwca. moze coś wymysle....:)
Avatar użytkownika
daro600
 
Posty: 237
Dołączył(a): wtorek, 11 stycznia 2011, 21:51
Lokalizacja: Bychawa

Postprzez Abek » wtorek, 19 czerwca 2012, 19:14

To mu wpi***** trzeba spuścić z nieterminowe płatności :) Ja pojadę w przyszłym roku :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Boodzik » wtorek, 19 czerwca 2012, 21:23

Pozdrowienia dla pracodawcy....ja będę na bank:)
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez SuzukaGSXF » czwartek, 21 czerwca 2012, 11:26

Ja bym sie podłączył da większej grupy. Tyle ze jestem z konina wiec mozna by w poznaniu sie gdzieś spotkać.
SuzukaGSXF
 

Postprzez ziomek4000 » czwartek, 21 czerwca 2012, 12:31

ja wybieram się na sobotę.
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez travolta » środa, 27 czerwca 2012, 05:34

czesc wszystkim tez sie wybieram na ta imprezke tylko jeszcze nie wiem w jaki dzien jechac jak by ktos chcial polaczyc sily to ja bardzo chetnie.pozdrowienia
travolta
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 18 grudnia 2011, 19:04
Lokalizacja: Swinoujscie

Postprzez ziomek4000 » środa, 27 czerwca 2012, 07:49

ja wybieram się w piątek po południu. na PW wysyłam ci swój numer jak coś
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Boodzik » poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:18

apropo zlotu - kicha !
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ziomek4000 » poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:33

zgadzam się. przyjechałem w piątek po południu i w sobotę rano zawinęliśmy się ze znajomymi nad morze. organizacja zlotu pozostawia wiele do życzenia.
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez plaski » poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:44

A jak Panowie Flyboard Show?
Na filmikach wygląda to całkiem fajnie
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez ziomek4000 » poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:46

a gdzie to się w ogóle odbywało? ja widziałem jakiś plakat ale nic więcej.
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Boodzik » poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:48

my tez taki plan mieliśmy....ale niestety policja nam pokrzyżowała plany kontrolując dość intensywnie poziom alkoholu we krwi ...także wyjazd ze zlotu był o 15 a miał być o 10...tylko już nie nad morze a do domciu :/

[ Dodano: 02-07-12, 14:50 ]
plaski: A jak Panowie Flyboard Show?
Na filmikach wygląda to całkiem fajnie


ominęło mnie....nerwy wzięły górę...w zasadzie nic tam nie widziałem :/
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości