firefox napisał(a):Tak w ogole to o co tu chodzi?Czy tematem jest pomaganie czy zabawa w liczenie ? Przeciez jak klikacie na stronie to trzeba koniecznie tu tez to podawac?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości