obstawa ślubu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

obstawa ślubu

Postprzez cookieman » piątek, 27 lipca 2012, 21:29

jak w temacie kumpel mój dobry idzie w niewole 25 sierpnia potrzebuje zalatwic mu obstawe na slub, slub o 17:00 kosciól wniebowziecia n.m.p w babicach starych (warszawa wylotówka na poznań) czy ktos da rade ? z biegiem czasu i zorganizowaniem wszystkiego bede dodawal info
pan mlody wódkie weselna obiecuje
Ostatnio edytowano piątek, 27 lipca 2012, 21:29 przez cookieman, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Budzik » sobota, 28 lipca 2012, 12:18

cookieman, zobaczymy jak bedize z praca i z $$$
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ch3st3r3k » sobota, 28 lipca 2012, 12:32

Odpadam urlop w tym terminie:/
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez Gof » niedziela, 29 lipca 2012, 20:39

Będę - już się zgadałem z Twoim bratem. A rano wizyta u dzieciaków: http://www.facebook.com/events/286391154801718/
Gof
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 29 lipca 2012, 23:15

Budzik napisał(a):cookieman, zobaczymy jak bedize z praca i z $$$


u mnie dokladnie to samo... ale jesli sie zmieni to b chetnie :)
TasmaN
 

Postprzez lenar » środa, 15 sierpnia 2012, 21:20

jeśli pogoda dopisze to pewnie się pojawię
lenar
 
Posty: 282
Dołączył(a): niedziela, 19 grudnia 2010, 23:02
Lokalizacja: podkowa leśna

Postprzez cookieman » piątek, 17 sierpnia 2012, 19:59

temat nie aktualny panna wystawila mojego kumpla 8 dni przed slubem mowiąc mu ze go nie kocha, szkoda mi go bo to naprawde dobry kumpel ale lepsze to niz tydzień po ślubie miała by mu powiedzieć
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez ogórek » piątek, 17 sierpnia 2012, 20:34

jak w filmie.POWAGA. oj te baby kto je zrozumie. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości