Wyprawa - Szlakiem latarni morskich.

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez moro99 » sobota, 18 sierpnia 2012, 00:12

Panowie bez przesady nie jedziemy na koniec swiata. Akurat nas czas nie goni czy bedziemy na 14 czy na 17 zeby wyjezdzac o 6. - no to jest moje zdanie.
Korkow tez nie ma (ja latam lewa strona a pracuje w centrum i powiem ze jest duzo lepiej - mimo tych objazdow z okazji wislostrady - niz poza wakacjami :)
Ale looz moge sie dostosowac do was :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez pegaz » sobota, 18 sierpnia 2012, 08:16

Wyruszamy wg. planu.
pegaz
 

Postprzez cichy » sobota, 18 sierpnia 2012, 11:30

niestety sie nie spotkamy. w poniedzialek musze wracac do krolestwa podziemnej pomaranczy
Avatar użytkownika
cichy
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 07:33
Lokalizacja: poznań

Postprzez ADHD » sobota, 18 sierpnia 2012, 11:41

o której ruszamy a z kuframi nie ma różnicy tylko gumy nie palcie z plecaczkiem jak suzi załadowana bo nie obróci hee i sprzęgło sie zjara chyba ze tylko ja jestem takim debilem :diabel:
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moro99 » sobota, 18 sierpnia 2012, 12:32

ADHD, 8:30 Lomianki MD
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ADHD » sobota, 18 sierpnia 2012, 13:36

a nie lepiej MC modliska i przez jabłona nowy dwór twierdza modlin i jesteśmy na 7 rewelacyjny asfalt zero psów fajna trasa na start ;)
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pegaz » sobota, 18 sierpnia 2012, 15:07

Tak dla przypomnienia przed wyjazdem LINK
pegaz
 

Postprzez zolwik » sobota, 18 sierpnia 2012, 20:21

To wiadomo kto jedzie w jakiej liczbie moto i kasków ?


ADHD napisał(a):rewelacyjny asfalt zero psów fajna trasa na start ;)

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 55230.html nie dajcie się złapać :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez pegaz » sobota, 18 sierpnia 2012, 21:20

zolwik napisał(a):To wiadomo kto jedzie w jakiej liczbie moto i kasków ?


Zdeklarowane osoby:

Pegaz+Mewen
moro99
DeElcano

Odnosnie ADHD to trudno mi powiedziec.
pegaz
 

Postprzez zolwik » niedziela, 19 sierpnia 2012, 10:11

pegaz napisał(a):Mewen


????
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez pegaz » niedziela, 19 sierpnia 2012, 10:17

Mewen to moj plecak :)
pegaz
 

Postprzez ADHD » niedziela, 19 sierpnia 2012, 11:57

Już wam mówię jak jest , pokłuciłem sie z byłą i zagroziła ze jezeli dzieci u mnie nie będą do srody to ich nie zobacze przez 2 miechy wiec chyba rozumiecie szerokosci i asfaltu który zawsze sie kleji do opony i oczywiscie miłej zabawy ;)
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » niedziela, 19 sierpnia 2012, 12:04

Oj ale te nasze "baby" mają dar przekonywania :lol:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ADHD » niedziela, 19 sierpnia 2012, 13:06

hee no cóż :paluj: naj chentniej ale podjade jutro i i waz kawałek odprowadze
Ostatnio edytowano niedziela, 19 sierpnia 2012, 13:08 przez ADHD, łącznie edytowano 1 raz
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » niedziela, 19 sierpnia 2012, 15:55

I to może być wymówka " ja tylko ich odprowadzę" . Tylko wes plecak :mrgreen:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez pegaz » niedziela, 19 sierpnia 2012, 18:54

zolwik napisał(a):I to może być wymówka " ja tylko ich odprowadzę" . Tylko wes plecak :mrgreen:


Tak i wroci za tydzien.
pegaz
 

Postprzez moro99 » niedziela, 19 sierpnia 2012, 19:38

U mnie jeszcze szczotka buty i takie tam pierdolki i jestem gotowy :)

Obrazek
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ADHD » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 17:04

nawet nie mogłem podjechć masakra a taka pogoda
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 21 sierpnia 2012, 19:00

Jak masakra ?

ps. przybyli było fajnie , tylko coś nie mieli sił do picia :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ogórek » wtorek, 21 sierpnia 2012, 19:35

pewnie zmęczeni podróżą heeeeeee. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość