TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez moro99 » sobota, 18 sierpnia 2012, 00:12
Panowie bez przesady nie jedziemy na koniec swiata. Akurat nas czas nie goni czy bedziemy na 14 czy na 17 zeby wyjezdzac o 6. - no to jest moje zdanie.
Korkow tez nie ma (ja latam lewa strona a pracuje w centrum i powiem ze jest duzo lepiej - mimo tych objazdow z okazji wislostrady - niz poza wakacjami
Ale looz moge sie dostosowac do was

-

moro99
-
- Posty: 1207
- Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
- Lokalizacja: w-wa - centrum
przez pegaz » sobota, 18 sierpnia 2012, 08:16
Wyruszamy wg. planu.
-
pegaz
-
przez cichy » sobota, 18 sierpnia 2012, 11:30
niestety sie nie spotkamy. w poniedzialek musze wracac do krolestwa podziemnej pomaranczy
-

cichy
-
- Posty: 64
- Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 07:33
- Lokalizacja: poznań
przez ADHD » sobota, 18 sierpnia 2012, 11:41
o której ruszamy a z kuframi nie ma różnicy tylko gumy nie palcie z plecaczkiem jak suzi załadowana bo nie obróci hee i sprzęgło sie zjara chyba ze tylko ja jestem takim debilem

-
ADHD
-
- Posty: 99
- Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
- Lokalizacja: Warszawa
przez moro99 » sobota, 18 sierpnia 2012, 12:32
ADHD, 8:30 Lomianki MD
-

moro99
-
- Posty: 1207
- Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
- Lokalizacja: w-wa - centrum
przez ADHD » sobota, 18 sierpnia 2012, 13:36
a nie lepiej MC modliska i przez jabłona nowy dwór twierdza modlin i jesteśmy na 7 rewelacyjny asfalt zero psów fajna trasa na start

-
ADHD
-
- Posty: 99
- Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
- Lokalizacja: Warszawa
przez pegaz » sobota, 18 sierpnia 2012, 15:07
Tak dla przypomnienia przed wyjazdem
LINK
-
pegaz
-
przez zolwik » sobota, 18 sierpnia 2012, 20:21
To wiadomo kto jedzie w jakiej liczbie moto i kasków ?
ADHD napisał(a):rewelacyjny asfalt zero psów fajna trasa na start

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 55230.html nie dajcie się złapać

JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez pegaz » sobota, 18 sierpnia 2012, 21:20
zolwik napisał(a):To wiadomo kto jedzie w jakiej liczbie moto i kasków ?
Zdeklarowane osoby:
Pegaz+Mewen
moro99
DeElcano
Odnosnie ADHD to trudno mi powiedziec.
-
pegaz
-
przez zolwik » niedziela, 19 sierpnia 2012, 10:11
pegaz napisał(a):Mewen
????
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez pegaz » niedziela, 19 sierpnia 2012, 10:17
Mewen to moj plecak

-
pegaz
-
przez ADHD » niedziela, 19 sierpnia 2012, 11:57
Już wam mówię jak jest , pokłuciłem sie z byłą i zagroziła ze jezeli dzieci u mnie nie będą do srody to ich nie zobacze przez 2 miechy wiec chyba rozumiecie szerokosci i asfaltu który zawsze sie kleji do opony i oczywiscie miłej zabawy

-
ADHD
-
- Posty: 99
- Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
- Lokalizacja: Warszawa
przez zolwik » niedziela, 19 sierpnia 2012, 12:04
Oj ale te nasze "baby" mają dar przekonywania

JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez ADHD » niedziela, 19 sierpnia 2012, 13:06
hee no cóż

naj chentniej ale podjade jutro i i waz kawałek odprowadze
Ostatnio edytowano niedziela, 19 sierpnia 2012, 13:08 przez
ADHD, łącznie edytowano 1 raz
-
ADHD
-
- Posty: 99
- Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
- Lokalizacja: Warszawa
przez zolwik » niedziela, 19 sierpnia 2012, 15:55
I to może być wymówka
" ja tylko ich odprowadzę" . Tylko wes plecak

JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez pegaz » niedziela, 19 sierpnia 2012, 18:54
zolwik napisał(a):I to może być wymówka
" ja tylko ich odprowadzę" . Tylko wes plecak

Tak i wroci za tydzien.
-
pegaz
-
przez ADHD » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 17:04
nawet nie mogłem podjechć masakra a taka pogoda
-
ADHD
-
- Posty: 99
- Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
- Lokalizacja: Warszawa
przez zolwik » wtorek, 21 sierpnia 2012, 19:00
Jak masakra ?
ps. przybyli było fajnie , tylko coś nie mieli sił do picia

JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez ogórek » wtorek, 21 sierpnia 2012, 19:35
pewnie zmęczeni podróżą heeeeeee.

Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
-

ogórek
- Klubowicz

-
- Posty: 1794
- Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
- Lokalizacja: warszawa bemowo
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości