Szczecin jedzie nad morze

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Szczecin jedzie nad morze

Postprzez ziomek4000 » sobota, 18 sierpnia 2012, 21:44

Jutro (19.08.2012) o godzinie 9:00 startujemy z Pomorzan nad morze. Czy ktoś ze Szczecina chce się dołączyć? Jak coś to dzwońcie lub piszcie na koma (509463515)
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez moro99 » sobota, 18 sierpnia 2012, 22:55

no rzeczywiscie macie "daleko" :D
My mocniejsza warszawska grupa (moze 4 moto) bedziemy w swinoujsciu 24ego na latarni wiec moze maly meeting tam ?
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ziomek4000 » niedziela, 19 sierpnia 2012, 05:51

no daleko nie mamy :) a odnośnie twojej propozycji to jeśli nie będę w pracy to można się spotkać.
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez supercow » niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:09

no jasne ziomki :D warszawiacy zawsze mile widziani :D LEGIA & POGON :)
Avatar użytkownika
supercow
 
Posty: 204
Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2012, 19:41
Lokalizacja: Stargard Szczecinski

Postprzez ziomek4000 » niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:12

spontan super udany. trzeba częściej ogarniać takie pomysły. mam nadzieję że następnym razem będzie nas więcej z okolicy.
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość