Zaprzaszam co niedzielę do wujkiego:)

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Zaprzaszam co niedzielę do wujkiego:)

Postprzez michas650 » środa, 8 sierpnia 2012, 15:39

witam. Zapraszam wszystkich co niedziele w okolice Wujskiego do wspólnego latania po zakrętach Dużo motocykli co niedziele koło 15 się zjeżdża żeby pośmigać w zakrętach. Miejce znajduje sie na trasie na Przemyśl dodaje link z mapą http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=wujs ... a=N&tab=il
to te serpentyny na drodze 28( żółty kolor drogi). Sam czesto tam w niedziele jestem;). Myślę że wszystko dobrze opisałem:) i zapraszam bo nie widziałem tam jeszcze ani jednego gsxf po za moim:):):)
Ostatnio edytowano środa, 8 sierpnia 2012, 15:42 przez michas650, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
michas650
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 21:25
Lokalizacja: Zahoczewie

Postprzez Sokol » czwartek, 9 sierpnia 2012, 02:35

A to jest za przemyslem winkle te slynne ?
Sokol
 
Posty: 268
Dołączył(a): poniedziałek, 14 listopada 2011, 02:36
Lokalizacja: Sieniawa/Usa

Postprzez lenar » czwartek, 9 sierpnia 2012, 09:46

dla mnie jest to znane jako Załuż
lenar
 
Posty: 282
Dołączył(a): niedziela, 19 grudnia 2010, 23:02
Lokalizacja: podkowa leśna

Postprzez ch3st3r3k » piątek, 31 sierpnia 2012, 21:54

michas650 mam jedyne 350km to moze w nastepnym sezonie bym sie wybral tylko to juz na caly weekend to pomysl gdzie mozna tam w okolicy spanie zalatwic i mysle ze znajde chetnych od siebie:) albo wyjdzie spontan:D
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez slawekd » piątek, 31 sierpnia 2012, 22:07

Jestem zdecydowanie za!
W tym sezonie już nie dam rady.
Pod koniec lipca byłem na tej serpentynie ... polecam!
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez Konrad » wtorek, 11 września 2012, 09:22

O przepraszam moje jajo tam regularnie śmiga 3 razy do roku - nie tylko Twój GSXF :P
Avatar użytkownika
Konrad
 
Posty: 75
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2011, 19:13
Lokalizacja: Mielec


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości