Felkowisko 2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Felkowisko 2012

Postprzez stachuwp » czwartek, 6 września 2012, 12:37

21-IX-2012 rozpocznie się kolejny już Rajd Felkowski.

Byłem rok temu i bardzo miło wspominam tą imprezę. Jest to rajd krajoznawczy gdzie poruszamy się turystycznie w granicach 80km/h. Czas przejazdu trasy ma marginalne znaczenie a nacisk jest położony na orientacje w terenie i spostrzegawczość. A propo naszych motorków: trasa wyznaczana jest tak aby jak najwięcej jeździć po nawierzchni asfaltowej, ale pomijając główne drogi. Po drodze zorganizowane są konkursy za które możemy zdobyć cenne punkty.

Towarzystwo motocyklistów, motocyklistek oraz świetna zabawa to niezapomniane przeżycie.

Szczegóły http://felkowisko.riders.pl/

oraz filmiki z poprzednich lat:
http://www.youtube.com/watch?v=SKDLLq_vFrc
http://www.youtube.com/watch?v=lDc-AZRWNyY
był -> Chart 210
-> GS 500 Five Star 98r
jest -> Ogar 200
-> ETZ 150
-> ETZ 150 99% oryginał
-> GSX 600F
Avatar użytkownika
stachuwp
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości