A tymczasem ZAPRASZAMY na:
http://i50.tinypic.com/2nishvr.jpg
Motocykliści zwolnieni z "frycowego" !!!

(cytat:)
"...prośba o przygotowanie tego 5zł wcześniej - aby ułatwić nam pracę i nie robić zbędnych przestoi spowodowanych koniecznością wydawania reszty.
Z takiego tez powodu zwalniamy z opłaty motocyklistów ..."
Parking dla MOTOCYKLISTÓW:
http://i1173.photobucket.com/albums/r598/katiefg2/346rmn6.jpg
Organizacja ruchu na Rynku w Dębicy:
http://i1173.photobucket.com/albums/r598/katiefg2/map-1-1.jpg
Jest impreza, jest okazja.
Miejsce spotkania dla Moto z Dębicy + okolice (tj.: Tarnobrzeg, Mielec, Rzeszów, Ropczyce ... ) :
(cytat za P2K:)
Proponuje spotkać się na Shellu o godzinie 10:00 - wyjazd na rynek najpóźniej o 10:40.
Powoli bez szaleństw z prędkościami 50km/h dojeżdżamy na rynek na ok. 10:55-11:00.
Oczywiście samochody też mile widziane pod Shellem 
Miejsce spotkania (stacja Shell): http://goo.gl/maps/wRRXn
Lista - Shell:
1. kolo
2. Majeczka
3. KR-Ociec
4. Badi1992
5. krzysiekk
6. karkoz
................. (to nie koniec Dębica

)
7. Grupa: Tarnobrzeg + Mielec (ok. 10 Moto)
8. Grupa: Rzesza + Ropczyce
Potem, ok. 15.00 - "Udział w szwedzkim stole" = 20 zeta/os. (miejsce: Hotel "POLONEZ" na ul. Metalowców = dawny WUCh)
Dojazd: PARADA
- nocleg = 45 zeta/os. (pokój 2-osob. ze śniadaniem Hotel "POLONEZ")
Mile widziana rejestracja 100% uczestników w imprezie w Hotelu na stronie:
-
http://hondapodkarpacie.o....2-Dębica-GRILL
oczywiście z przedpłatą na konto
Szczegóły:
-
http://hondapodkarpacie.o...3c3f2db1bb476df