witam. Zapraszam wszystkich co niedziele w okolice Wujskiego do wspólnego latania po zakrętach Dużo motocykli co niedziele koło 15 się zjeżdża żeby pośmigać w zakrętach. Miejce znajduje sie na trasie na Przemyśl dodaje link z mapą http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=wujs ... a=N&tab=il
to te serpentyny na drodze 28( żółty kolor drogi). Sam czesto tam w niedziele jestem;). Myślę że wszystko dobrze opisałem:) i zapraszam bo nie widziałem tam jeszcze ani jednego gsxf po za moim:):):)
