wyjazd do dzieciaków na onkologie w Warszawie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez ZiGi » wtorek, 4 września 2012, 15:03

cookieman napisał(a):powitać, juz zakłady były kiedy takie mrygadełka u gofa na jajku bedą
Na to chyba trzeba mieć pozwolenie ;)
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Gof » wtorek, 4 września 2012, 19:36

Strażak mi pozwoli :D
Gof
 

Postprzez strażak » wtorek, 11 września 2012, 19:05

a pewnie że Ci pozwolę i nawet mogę pomóc załatwić lampki :diabel:
strażak
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 10:01
Lokalizacja: Wawa

Postprzez strażak » wtorek, 11 września 2012, 19:06

a ja mam już kolejne dwie zamontowane :shot:
strażak
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 10:01
Lokalizacja: Wawa

Postprzez moro99 » wtorek, 11 września 2012, 19:52

czerwone i niebieskie sygnaly sa zarezerwowane tylko dla poj uprzywilejowanych i z tego co wiem nie mozna ich montowac na prv pojazdach - nawet "dla ozdoby"
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » wtorek, 11 września 2012, 20:03

no ale właśnie strażak ma "pojazd uprzywilejowany" :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Gof » wtorek, 11 września 2012, 20:58

moro99 napisał(a):czerwone i niebieskie sygnaly sa zarezerwowane tylko dla poj uprzywilejowanych i z tego co wiem nie mozna ich montowac na prv pojazdach - nawet "dla ozdoby"

Wszystko można, co nie można, byle z cicha i z ostrożna :P
Gof
 

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości