Piknik u dzieciaków w Domu Dziecka nr 10

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Piknik u dzieciaków w Domu Dziecka nr 10

Postprzez moro99 » piątek, 14 września 2012, 11:14

Witajcie,

Zostaliśmy zaproszeni do jednego z warszawskich Domów Dziecka na plenerowy piknik pod hasłem „Pożegnanie Lata – Święto pieczonego ziemniaka”.
Piknik startuje 23 września od godziny 15.30 na ul. 6 sierpnia 1/5 (jest to boczna Puławskiej niedaleko Mc Donalda).

W pikniku będzie uczestniczyć około 50 wychowanków placówki w wieku 7 – 18 lat. Organizatorzy mają w planach koncert, mecz piłki nożnej i różnego rodzaju konkursy.
Chcieliby również, abyśmy my - motocykliści pojawili się na pikniku ze swoimi maszynami i trochę umilili dzieciakom czas. Tak więc serdecznie Was zapraszamy i liczymy na Waszą obecność.

Dodatkowo może ktoś z Was ma zaprzyjaźnione firmy/sklepy które chciałyby dla dzieciaków przekazać jakieś słodycze lub inne gadżety ? Jeśli tak to prosimy o info na jednymsladem@jednymsladem.com.pl
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » poniedziałek, 17 września 2012, 19:35

Wybiera się ktoś od nas może ?

bo zastanawiam się nad tym, ale samemu to mi się nie chce, w kupie zawsze raźniej :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » wtorek, 18 września 2012, 12:18

Ja sie rusze wkoncu na moto... Dosc delikatnie chcialbym zaczynac
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez moro99 » środa, 19 września 2012, 07:39

Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Majkelo » sobota, 22 września 2012, 08:31

Ja będę. Zebranie standardowo pod ratuszem Bemowo ? :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » sobota, 22 września 2012, 08:41

Majkelo napisał(a):Ja będę. Zebranie standardowo pod ratuszem Bemowo ? :)


ktoś (bliżej nie ustalony w mojej pamięci) rzucił na SB, że spotykamy się na McKwaczu w Wilanowie :)
swoją drogą Wilanów jest nijak po drodze na Puławską chyba z żadnego miejsca w W-wie, ale co tam, dość charakterystyczne miejsce.
Ja tak jak pisałem wcześniej mogę podjechać nawet i na drugi koniec W-wy - kilka chwil "przyjemności" więcej :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Majkelo » sobota, 22 września 2012, 08:48

To ten 'Kwacz' koło pętli ?
Faktycznie ni w dupe ni w oko ten punkt :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moro99 » sobota, 22 września 2012, 08:53

RAV, Ten mak kwacz jest po drodze z wilanowa tylko :P
Budzik pisal ze juz bedzie tam to nic nie zmieniamy 14:20 w tym mak kwaczu. o 15 jest oficjalna zbiorka w McKwacz na Pulawskiej (tym blizej Piaseczna)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Majkelo » sobota, 22 września 2012, 09:00

Tylko jeszcze pls o weryfikację, czy to ten Mac o którym myslę
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » sobota, 22 września 2012, 09:34

tak tak. My jako GSXF.pl spotykamy się na Maku vis a vis pałacu w Wilanowie, ten przy pętli ZTM.
Potem jedziemy na kolejnego Maka, przy ul. Puławskiej (kawałek za Motoakcesoria.pl) i tam spotykamy się z resztą uczestników wyprawy i jadymy do tego domu dziecka :)
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Budzik » sobota, 22 września 2012, 17:59

dobra, to jutro sie widizmy, mi obojetnie gdzie sie spotykamy, tylko fajnie jak zjada sie tam wszyscy;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Majkelo » sobota, 22 września 2012, 18:05

Kto leci z/przez Bemowo? Nie wiem czy tam trafię jakoś sprawnie... to nie moje okolice.
Jak coś to uczepie się jakiegoś autbambamu :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » sobota, 22 września 2012, 19:31

nie obiecuje ale postaram się pojawić.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez RAV » sobota, 22 września 2012, 20:17

ogórek napisał(a):nie obiecuje ale postaram się pojawić.


to nie obiecuj a się pojaw :)


widzimy się na miejscu :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » sobota, 22 września 2012, 20:26

Majkelo, dojedz do "wizlozdady" i wal na poludnie tak naprawde to pierwszy mac po prawej (z budynkami)
Ostatnio edytowano sobota, 22 września 2012, 20:26 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Budzik » sobota, 22 września 2012, 20:29

moro99 napisał(a):dojedz do "wizlozdady" i wal na poludnie
ja tak bede jechal a jest taka opcja ze bede jechal przez bemowo bo musze tam wpasc na chwile. jak chcesz sie podczepic to dzwon albo mi napisz PM, jak cos to 13:45 ruszam z pod lidla na gorczewskiej oczywko jak sie odezwiesz ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Majkelo » sobota, 22 września 2012, 23:00

OK, więc o 13:45 spod taniego lidla na bemowie ruszam z Budzikiem.
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pablo22 » niedziela, 23 września 2012, 05:59

właśnie z berlina wróciłem jak się wyspie i wyrobię to podjadę do was :)
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » niedziela, 23 września 2012, 19:51

eeeeeeeetammmmm niema żadnych fotek ze spotkania. :(
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Budzik » niedziela, 23 września 2012, 19:58

ogórek, jeszcze nie ma, ale beda. niektorzy wrocili dopiero do domu a ty juz chcesz zdjecia ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości