Zakończenie Sezonu Motocyklowego Wolsztyn

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Zakończenie Sezonu Motocyklowego Wolsztyn

Postprzez eddub » środa, 19 września 2012, 20:25

Witam. Wybiera się ktoś do Wolsztyna na zakończenie sezonu?
Najprawdopodobniej pojadę z Opalenicy.

A tutaj więcej na temat http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1365-Zakonczenie-Sezonu-Motocyklowego-Wolsztyn-2012.html
eddub
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 8 kwietnia 2012, 10:54
Lokalizacja: Opalenica

Postprzez ŁySy » środa, 19 września 2012, 20:32

siemanko kolego.JA zamierzam jechac do Wolsztyna:)
Życie Jest Po To, By Zapierdalac Na Moto
Avatar użytkownika
ŁySy
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek, 31 sierpnia 2012, 16:44
Lokalizacja: Leszno

Postprzez eddub » sobota, 6 października 2012, 13:42

Jeżeli będzie taka pogoda jak dzisiaj, to najprawdopodobniej się przejade ;)
Możemy się na miejscu jakos ogarnac
Ostatnio edytowano sobota, 6 października 2012, 13:53 przez eddub, łącznie edytowano 1 raz
eddub
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 8 kwietnia 2012, 10:54
Lokalizacja: Opalenica

Postprzez slawekd » sobota, 6 października 2012, 19:03

Dziś byłem w Wa-wie i raczej pomieszkam w domku.
walnąłem 600km.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez ogórek » sobota, 6 października 2012, 19:39

szacun dla ciebie za cel w jakim byłeś w W-Wa.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez slawekd » sobota, 6 października 2012, 19:43

ogórek napisał(a):szacun dla ciebie za cel w jakim byłeś w W-Wa.


Bez przesady.
Mogłem, chciałem i byłem.
Fakt cel...
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez eddub » niedziela, 7 października 2012, 08:21

no troche kilometrow nabiles ;D
Ruszamy o 10 ;)
eddub
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 8 kwietnia 2012, 10:54
Lokalizacja: Opalenica


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości