Majkelo napisał(a):Ja będę. Zebranie standardowo pod ratuszem Bemowo ?


ja tak bede jechal a jest taka opcja ze bede jechal przez bemowo bo musze tam wpasc na chwile. jak chcesz sie podczepic to dzwon albo mi napisz PM, jak cos to 13:45 ruszam z pod lidla na gorczewskiej oczywko jak sie odezwiesz ;]moro99 napisał(a):dojedz do "wizlozdady" i wal na poludnie
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości