Warszawa i okolice na piwo marsz

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Warszawa i okolice na piwo marsz

Postprzez RAV » piątek, 12 października 2012, 07:00

Halo halo, jako że zawsze o tym gadamy a nic z tym nie robimy, to wio z tematem.

W dniu dzisiejszym gsxf.pl oddział stołeczny spontanicznie wychodzi na browara/wódeczkę :D

godzina myślę 20 będzie akurat taką gdzie wszyscy pokończą swoje obowiązki i będą mogli się stawić.

miejsce ? może lokal (bodaj Arkadia) zaproponowany przez pitera, na starówce ? może ktoś ma inny lokal ? dogadajcie.

ja niestety w ciągu dnia jestem poza netem (offline), więc jak już ustalicie gdzie to niech jeden po prostu mi nasmaruje sms'a a stawię się na 100%


pozdrawiam i czekam na info o lokalizacji.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Gof » piątek, 12 października 2012, 07:06

to daj numer zeby ci smsa nasmarowac :)
Gof
 

Postprzez Pablo22 » piątek, 12 października 2012, 07:40

no no Rav taka propozycja z rana :D
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez plaski » piątek, 12 października 2012, 08:03

Nie mogliście na tygodniu? To i ja bym się załapał
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez Gof » piątek, 12 października 2012, 08:51

plaski napisał(a):Nie mogliście na tygodniu? To i ja bym się załapał

W tygodniu się pracuje ;)
Gof
 

Postprzez Budzik » piątek, 12 października 2012, 14:01

dobra RAV napisze do ciebie ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ch3st3r3k » piątek, 12 października 2012, 14:47

z checia ale to ja bym juz musial na noc zostac czyli potem jakas impreza przynajmnie do 4 rano:D bo pociagi mnie ograniczaja troszke
Ostatnio edytowano piątek, 12 października 2012, 14:48 przez ch3st3r3k, łącznie edytowano 1 raz
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez Gof » piątek, 12 października 2012, 14:51

Ja raczej na 20 nie dam rady, najwyżej później będę dzwonił do któregoś ;)
Gof
 

Postprzez ogórek » piątek, 12 października 2012, 17:15

RAV pomysł super, ale ja nie dam rady dzisiaj siedzę sam z synami kobita na wyjeżdzie ,następnym razem daj znać pare dni wcześniej to się jakoś zamiesza i będę.wypijcie moje zdrowie,a ja w domu wypije za wasze.heeeeee. :P
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Budzik » piątek, 12 października 2012, 17:33

plan ulegl troche zmianie, spotykamy sie o 20 na rondzie degola jak cos to dzwoncie do mnie badz rav'a
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez RAV » piątek, 12 października 2012, 17:44

Łał jaki odzew :D

odpowiadając po kolei
Gof => mój numer telefonu jest w temacie http://gsxf.pl/viewtopic.php?p=45530#45530 "dane kontaktowe" :P nie wiem czy opłaciłeś składkę klubowicza, ale już jako moderator to masz tam dostęp i tak :P hi hi

Pablo22 => jak widać "z rana" to i tak za późno :diabel:

Płaski => sorry, nie zarejestrowałem że jesteś w naszych okolicach. Coś by się wymyśliło.

Piter => dont worry, w każdy inny termin też mogę napisać takiego posta :P zawsze można powtórzyć.

ch3st3r3k => niestety mam za małe mieszkanie by Cię przenocować, a do 4 dzisiaj nie dam rady balować bo na 12 mam jazdy na crossach, więc muszę być "w stanie".

ogórek => gdybym to zapowiedział na kilka dni wcześniej to by to nie był spontan :P zapowiedzieć wcześniej też można tylko co to zmienia ?

Gof => dzwoń śmiało, będziemy z Budzikiem w knajpie gdzieś przy rondzie z palmą :D


maruderów pozdrawiamy, wszystkich chętnych nadal zapraszamy. My idziemy !!! :D :ufo: :diabel:

a dla tych co nie zapłacili za "klubowicza" i nie mają numeru do mnie to dzwońcie i piszcie na 504-76-58-76 sajo-nara !!!
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez vooodooster » piątek, 12 października 2012, 18:58

poszedlbym ale zona mi rozwodem zagrozila :shock: a tak powaznie zebym byl wczesniej na forum to bym polazl ale teraz to dupa mam wyjscie do kina na horror ubaw po pachy
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez moro99 » piątek, 12 października 2012, 19:33

a ja walcze z gripexem i aspiryna :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Abek » piątek, 12 października 2012, 19:47

Chlapnijcie co za moro99 i moje zdrowie :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Tymon » piątek, 12 października 2012, 20:30

Chłopaki z Warszawy dzisiaj kulturalnie zaliczą zgona :D
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez KR-Ociec » piątek, 12 października 2012, 21:17

No to Wasze zdrowie Panowie :)
Staropolskie Pzdr. z Galicji z browcem w ręku - nie z wami ciałem ale duchem całem :mrgreen: :browar: :browar:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Gof » sobota, 13 października 2012, 00:46

Tymon napisał(a):Chłopaki z Warszawy dzisiaj kulturalnie zaliczą zgona :D

Zgona zaliczyłem płacąc za colę - 25 zł za litrową butelkę... kogoś chyba mocno poje...grzało :)

Ale spotkanie udane, szkoda że w tak małym gronie i że budzik tak szybko wypiął się na kolegów :mrgreen:
Gof
 

Postprzez Abek » sobota, 13 października 2012, 11:03

A co koledzy zrobili jak się Budzik wypiął? :diabel:

Wybaczcie ale musiałem :D:D:D:D:D
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Gof » sobota, 13 października 2012, 11:35

What happens in Warsaw, stays in Warsaw :D
Gof
 

Postprzez TasmaN » sobota, 13 października 2012, 12:13

Gof napisał(a):Ale spotkanie udane, szkoda że w tak małym gronie i że budzik tak szybko wypiął się na kolegów :mrgreen:


to ja pierdole :O nastepnym razem siadam przy scianie ;) :D
TasmaN
 

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości