Ślub - obstawa ślubna 20.10.2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Ślub - obstawa ślubna 20.10.2012

Postprzez moro99 » wtorek, 16 października 2012, 19:06

Czesc :)
Troche pozno pisze ale moze ktoś sie skusi ;)
W sobote moj przyjaciel niestety mowi tak - no i piekne czasy imprez sie skoncza :( ale ...
jak ktos chcialby sie z nim przejechac na ta uroczystosc zapraszam :)

Grupa warszawska kolege poznala (Jacek ktory lata biała XJ6 - byl w sobote na mszy w Starej Iwicznej)

Tak wiec zapraszamy

pare faktów

Wyjazd z domu pary mlodej godzina 14 (slub na 15 ale wiadomo chcemy dmuchac na zimne) :)
Jedziemy ok 10 KM do kościółka naprzeciw ZOO

Mapka przejazdu :). LINK DO MAPKI

Wszyscy sie zapowiadaja ze ma byc ladny dzien wiec jesli nie pojedziecie gdzieś daleko to smialo zapraszam.
To jest niespodzianka dla kolegi :)
Ostatnio edytowano wtorek, 16 października 2012, 19:08 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ch3st3r3k » wtorek, 16 października 2012, 19:10

Ja wstepnie moge podjechac bede w szkole jak bedzie ladnie to pojade motorem to bysmy sie umowili gdzies bo ja slabo znam wawe szkole mam na jagielonskiej
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez ogórek » wtorek, 16 października 2012, 19:13

jęśli nikt się nie piszę na wyjazd do szamanki, będe i ja.potwierdze bliżej wikendu.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron