Troche pozno pisze ale moze ktoś sie skusi
W sobote moj przyjaciel niestety mowi tak - no i piekne czasy imprez sie skoncza
jak ktos chcialby sie z nim przejechac na ta uroczystosc zapraszam
Grupa warszawska kolege poznala (Jacek ktory lata biała XJ6 - byl w sobote na mszy w Starej Iwicznej)
Tak wiec zapraszamy
pare faktów
Wyjazd z domu pary mlodej godzina 14 (slub na 15 ale wiadomo chcemy dmuchac na zimne)
Jedziemy ok 10 KM do kościółka naprzeciw ZOO
Mapka przejazdu
Wszyscy sie zapowiadaja ze ma byc ladny dzien wiec jesli nie pojedziecie gdzieś daleko to smialo zapraszam.
To jest niespodzianka dla kolegi

