Nie dałem rady do was dojechać ,leciałem od kumpla z Wołomina przez Nadmę i tam pękło mi 300zł .
Wkur..łem się i wróciłem do domu przetrzymali mnie mędy do 17 ,chyba dzis się najeb.e na to konto.


Tylko ta średnia 56km/h jakoś mi nie pasuje, trzymaliśmy cały czas ze 3x więcej i praktycznie nie było świateł... ale niech i tak będzie.

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości