Nieoznakowane pojazdy Policji i nietylko

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Nieoznakowane pojazdy Policji i nietylko

Postprzez Budzik » niedziela, 11 listopada 2012, 17:33

Zdaje się że jest to lista pojazdów z mazowieckiego:) Na pewno sie troche zmienia, ale przynajmniej badzmy uczuleni na niektore pojazdy (bo wątpie że zapametacie wszystkie numery:P). Mam nadzieje ze pozwoli to niektórym z was zaoszczędzić kilka cięzko zarobionych monet

Obrazek

Obrazek
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Abek » niedziela, 11 listopada 2012, 20:10

Pełno samochodów które są bardzo podobne. Trzeba uważać na co 5 :) myślę, że lista nic nie da hehe lepiej zawsze oczy wkoło głowy.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez moro99 » niedziela, 11 listopada 2012, 20:15

A w szczegulnosci uwazac na: Vectry Superby Mondeo Insignie i Clio Sport :) czyli generalnie na 75% aut jezdzacych po drogach :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Gof » niedziela, 11 listopada 2012, 21:07

Przecież my przepisowo... razy 2.5 :D
Gof
 

Postprzez ZiGi » środa, 14 listopada 2012, 21:38

Gof napisał(a):Przecież my przepisowo... razy 2.5 :D


Taaak zawsze przepisowo :-D
Ja codziennie prawie robię sobie fotke na DK2 przed górką w Wesołej ;)
Prawie codziennie bo czasem jakaś puszka mnie zblokuje to muszę zwolnić.
Oczywiście pamiętam że przy Kajki teraz strzela odjeżdżającym więc tam mam zawsze 50 ;)

No i tak dla bezpieczeństwa przed mandatami zawsze jeżdżę z włączonym Yanosikiem i sluchawkami w uszach, jeszcze mnie nie zawiódł :-D
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez moro99 » środa, 14 listopada 2012, 21:45

Co do listy Budzika to zapewne ona jest juz mocno nieaktualna.
Teraz skodziny i insignie kroluja :) dzisaij ustrzelona Granatowa insignia blachy WE na S8 na zwezeniu przed konotopa - fiskali jakas puszke ;)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » środa, 14 listopada 2012, 21:48

Passat WND Y006 nadal aktualne :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez ZiGi » środa, 14 listopada 2012, 23:08

Niebieska (a raczej granatowa) Vectra C WWL CL. Też aktualna widziałem ją w ubiegłym tygodniu w drodze do
pracy widziałem jak pokazywali panu nagranie w Wesołej na DK2.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości