No to chlup Stolico - czyli Listopadowe Spotkanie Alkoholove

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

No to chlup Stolico - czyli Listopadowe Spotkanie Alkoholove

Postprzez RAV » środa, 14 listopada 2012, 20:54

Panowie, nazbierało nam się tych urodzinowych butelek już kilka ładnych sztuk.
Z tego co pamiętam, to :
1 TasmaN
2 Ogórek
3 Piter
4 RAV
5 ......
plus prywatne rozliczenia "między nami jajcarzami".

Wypisywania i obiecywania była swego czasu na SB cała masa a i na forum zagościło kilka postów z deklaracjami. Jednak dotychczas nic się nie dzieje.
Po ostatnim "spontanie" na który wpadły 3 osoby proszono mnie by takie rzeczy zapowiadać wcześniej. OK :D

Temat ten zakładam w celu dogadania terminu miejsca i listy osób chętnych na Listopadowe spotkanie alkoholowe.

Z pewnością sprawą pierwszorzędną jest miejsce. Ostatnio Budzik nas wyprowadził do knajpy, całkiem fajnej zresztą, ale niestety flaszka na dzień dobry 100pln plus 25pln za litr popitki. I o ile to było "pierwsze" takie wyjście, więc się szarpnęliśmy o tyle w przypadku stawiania kilku butelek na stół to grozi po prostu bankructwem. Stąd pytanie, kto zna tanie miejsce do spożycia alko w naszym gronie ?
Wstępnie prosiłbym zainteresowanych uczestnictwem w tej libacji o dopisywanie się i swojej propozycji miejsca.



Ino wartko bo czas spierdziela przez palce, weekend tuż tuż, a jak się okaże że akurat w ten weekend największa liczba chętnych ma "wolne" to może nam czasu zabraknąć na "organizację". Raz dwa wpisujemy się i do zobaczyska przy butelce tym razem !!!
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » środa, 14 listopada 2012, 21:01

przeciez u GoFa mialo byc :\ :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » środa, 14 listopada 2012, 21:14

tylko by wypadało by Gof się wypowiedział ntt :P bo jak powie NIE to trzeba szukać innego lokum, stąd pytanie o propozycje :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » środa, 14 listopada 2012, 21:37

Gdzies na shoutbox widzialem jak mowil ze spoko tylko prosil zeby go zaprosić :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » czwartek, 15 listopada 2012, 20:40

Przy takim odzewie społeczeństwa to chyba do lustra się napić będzie szybciej.


echhh słabizna panowie słabizna
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Tymon » czwartek, 15 listopada 2012, 21:11

Ja mam za daleko :(
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Pablo Hassan » czwartek, 15 listopada 2012, 22:49

Panowie jeśli lubicie takie klimaty, to polecam:
http://www.facebook.com/pages/Stara-Pra ... 7941197790
Ostatni skręt przed Kijowską

W mordę nie biją chyba że za zasługi

Pozdr:)
Avatar użytkownika
Pablo Hassan
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 16 października 2012, 10:08
Lokalizacja: Radzymin

Postprzez TasmaN » czwartek, 15 listopada 2012, 23:56

Piszę się :) Miejsca nie polecam bo nie znaju pubowych klimatow ;)
TasmaN
 

Postprzez mizzar » piątek, 16 listopada 2012, 09:05

RAV napisał(a):Przy takim odzewie społeczeństwa to chyba do lustra się napić będzie szybciej.
echhh słabizna panowie słabizna


RAV, przecież wiesz, że to już cecha niemal narodowa forum, że się zebrać nie da:)
PS. Ja mam hardcore ostatnio z czasem, ale jeśli będę znał datę, to spróbuję się dopasować.
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » piątek, 16 listopada 2012, 09:16

mizzar napisał(a):
RAV napisał(a):Przy takim odzewie społeczeństwa to chyba do lustra się napić będzie szybciej.
echhh słabizna panowie słabizna


RAV, przecież wiesz, że to już cecha niemal narodowa forum, że się zebrać nie da:)


No właśnie wiem, i faktycznie dzieje się tak niemal na każdym forum na jakim jestem, ale tu chciałem tego uniknąć, stąd co jakiś czas propozycje z mojej strony na spotkanie. Czy ja męczę TasmaNa o flaszkę bo sam na taką nie mam ? no nie. Właśnie chciałbym trochę życia "poza" forumowego tchnąć tutaj bo ludzie są tego warci. Tylko brak mi pomysłu jak tu spowodować takie "pospolite ruszenie".
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Budzik » piątek, 16 listopada 2012, 15:51

Mysle ze jak powiesz ze stawiasz 100 butelek zimnej wodki i2 tyle najlepszego liskacza to pojutrze bedzie taki spontan ze sie zdziwisz
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez RAV » piątek, 16 listopada 2012, 16:25

Budziku znajdź mi tylu chętnych to znajdzie się i 100 butelek wódki. Niestety my tu mamy brak chętnych a nie brak wódki :D


to ja Ci powiem inaczej. znajdź mi 100 chętnych a ja "znajdę" 100 butelek wódki :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez ogórek » piątek, 16 listopada 2012, 17:20

Ja chętny, może ustalmy termin wstępnie na 23 lub 24 czyli za tydzień zorientujcie się gdzie można się zamelinować w jakiejś knajpie na pare godzin.Ja oczywiście też będę czegoś w miarę taniego szukał.Czekamy na jakieś propozycje.PS.Dziś do grona solenizantów dołączył ADHD czyli jeszcze jedna flaszka do przodu. :lol:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Abek » piątek, 16 listopada 2012, 19:00

Ja chętny pod warunkiem że:
a) znajdzie się jakieś lokum dla mnie (ostatecznie może być hotel jakiś ale może ktoś ma jakieś miejsce na wycieraczce czy coś)
b) spotkanie odbędzie się z soboty na niedziele
c) ktoś mnie odbierze z dworca pkp / pks :P

Może wtedy też ktoś by się ze mną wybrał? Tymon? KR-Ociec? ... ?
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez bostea » piątek, 16 listopada 2012, 21:39

No kurcze blade, że też ja się wyprowadziłam z tej Warszawy :mygad: A tak kochałam ten mój Żoliborz :oops:
Tak czy inaczej, gdybym nie miała tak daleko, to bym się stawiła! Mąż mnie tego nauczył, że na takie imprezy zawsze należy chodzić, bo potem człowiek jest nie w temacie :yahoo:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Tymon » piątek, 16 listopada 2012, 22:29

Zgadzam się z szanownym kolegą Abek :P
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Gof » piątek, 16 listopada 2012, 23:11

Postaram się pojawić (nie mogę się teraz zdeklarować na 100%). Abstynencko-mineralnie, ale obiecaną flaszkę piterowi postawię :P
Gof
 

Postprzez BiEdRoN » sobota, 17 listopada 2012, 05:21

[quot="bostea"]No kurcze blade, że też ja się wyprowadziłam z tej Warszawy :mygad: A tak kochałam ten mój Żoliborz :oops:[/quot]no proszę ciekawszych rzeczy człowiek się dowiaduję :diabel: mój los jest podobny :x też Wawka i też mój Żoliborek.......był :cry:
Ostatnio edytowano sobota, 17 listopada 2012, 05:22 przez BiEdRoN, łącznie edytowano 2 razy
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Budzik » sobota, 17 listopada 2012, 10:33

23-24 odpada bo akurat chrzcze Jagode, tzn dla mnie odpada :(
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez vooodooster » sobota, 17 listopada 2012, 22:25

Noi dobrze przekonaliscie mnie a ja mam taka propozycjie od opozycji moze bysmy tak wzieli swoje (polowki-tudziesz plecaki) mysle ze moglo by byc im tez milo jakby nie bylo co wy na to? Do Gofa mozesz zabrac wiecej plecaczkow jesli bedziesz mial ochote .jak cos pisze sie ja i ewntualnie moja Magda
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron