15 sierpień

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

15 sierpień

Postprzez marck21 » piątek, 24 lipca 2009, 14:59

SIema

zadaję pytanie czy ktoś pisał by się na wyjazd do Częstochowy na święto 15 sierpnia...??

Wyjazd sądzę że moiżna by było zaplanować na 13-14 sierpnia a powrót to raczej niedziela 16 sierpnia,

Wiem że atmosfera jaka tam panuje w nocy z 14 na 15 jest niesamowita i warta przeżycia

czeklam na odp

pozdrawiam
marck21
 

Re: 15 sierpień

Postprzez TasmaN » piątek, 24 lipca 2009, 16:12

marck21 napisał(a):czeklam na odp

pozdrawiam


Wstepnie jestem zaintersowany. Jesli pieniazki pozwola.
Zastanawiam sie natomiast nad tym czy 2 dni. Byc moze u mnie bedzie to 1 dzien.

Blizej terminu okresle sie dokladniej.
TasmaN
 

Postprzez ivan » piątek, 24 lipca 2009, 20:55

Słuchaj, a tam w ogóle jest jakakolwiek możliwość poruszania się w tym czasie. Miasto nie jest sparaliżowane przez pielgrzymów?

Być może bym się pisał ale na pewno na 1 dzień.
Jeszcze będę się odzywał jak mi się wyklarują plany.
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości