Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...
przez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:21
ŁYSOLEK
Jakby co dla osób z Warszawy mam możliwość załatwienia niektórych części do motocykli taniej takiego typu jak filtry, klocki etc... jakby co piszcie na priva
-
TasmaN
-
przez robson » czwartek, 23 kwietnia 2009, 16:48
cześc Tasman a dał bys rade jakiś tłumik załatwić nie drogo bo szukam do gsx 650F z 2008 kurcze bo szukam i nie moge znależć albo używany albo nowy ?
-
robson
-
przez SzajbuS » piątek, 14 sierpnia 2009, 00:37
Siemka chłopaki....przepalila mi sie zarowka w tylnym świetle...mam kupic w serwisie czy dobrac jakas w pierwszym lepszym sklepie z takimi rzeczami?
-

SzajbuS
-
- Posty: 29
- Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 18:54
- Lokalizacja: okolice Łomianek
przez TasmaN » piątek, 14 sierpnia 2009, 00:50
SzajbuS napisał(a):Siemka chłopaki....przepalila mi sie zarowka w tylnym świetle...mam kupic w serwisie czy dobrac jakas w pierwszym lepszym sklepie z takimi rzeczami?
Kup w normalnym sklpie motoryzacyjnym, parametry tylko sprawdz.
-
TasmaN
-
przez ZiGi » piątek, 14 sierpnia 2009, 01:12
TasmaN napisał(a):SzajbuS napisał(a):Siemka chłopaki....przepalila mi sie zarowka w tylnym świetle...mam kupic w serwisie czy dobrac jakas w pierwszym lepszym sklepie z takimi rzeczami?
Kup w normalnym sklpie motoryzacyjnym, parametry tylko sprawdz.
Oj po prostu kup żarówkę dwuwłóknową i nie będzie problemu. Na każdej jednej stacji benzynowej dostaniesz.
ZiGi
Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa
Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
-

ZiGi
-
- Posty: 1161
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
- Lokalizacja: Dębe Wielkie
przez miki1406 » piątek, 14 sierpnia 2009, 07:16
Swoją drogą ciekawe ile karzą sobie płacić za taką żarówke w suzuki... może 100zeta

-
miki1406
-
przez zolwik » piątek, 14 sierpnia 2009, 08:26
miki1406 napisał(a):Swoją drogą ciekawe ile karzą sobie płacić za taką żarówke w suzuki... może 100zeta

Kupiłem ostatnio jakieś 2mc temu w zwykłym motoryzacyjnym , aż 1,2z

-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez SzajbuS » piątek, 14 sierpnia 2009, 11:32
wielkie dzieki

-

SzajbuS
-
- Posty: 29
- Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 18:54
- Lokalizacja: okolice Łomianek
przez zolwik » piątek, 14 sierpnia 2009, 12:22
TasmaN napisał(a):ŁYSOLEK
Jakby co dla osób z Warszawy mam możliwość załatwienia niektórych części do motocykli taniej takiego typu jak filtry, klocki etc... jakby co piszcie na priva
A dalczego nie dla spoza wa-wy?
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez miki1406 » piątek, 14 sierpnia 2009, 13:13
Pewnie chodzi o transport części

Jakby co to ja mogę pomóc ludziom z okolic Łowicza i Skierniewic

-
miki1406
-
przez SzajbuS » czwartek, 20 sierpnia 2009, 20:39
Mnie interesuja białe kierunki na przód i tył(klosze)... Może też na tylną lampę białą LED bym sie skusił...jeśli macie jakieś info poza allegro i ebay to dajcie znać na priv
Ostatnio edytowano czwartek, 20 sierpnia 2009, 20:41 przez
SzajbuS, łącznie edytowano 1 raz
-

SzajbuS
-
- Posty: 29
- Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 18:54
- Lokalizacja: okolice Łomianek
przez zolwik » czwartek, 20 sierpnia 2009, 20:45
SzajbuS napisał(a):Mnie interesuja białe kierunki na przód i tył(klosze)... Może też na tylną lampę białą LED bym sie skusił...jeśli macie jakieś info poza allegro i ebay to dajcie znać na priv
Nie chce się czepiać ale na samej górze jest napisane by kierować na priv. :evil:
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości