części do motpcykli

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

części do motpcykli

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:21

ŁYSOLEK

Jakby co dla osób z Warszawy mam możliwość załatwienia niektórych części do motocykli taniej takiego typu jak filtry, klocki etc... jakby co piszcie na priva
TasmaN
 

:)

Postprzez robson » czwartek, 23 kwietnia 2009, 16:48

cześc Tasman a dał bys rade jakiś tłumik załatwić nie drogo bo szukam do gsx 650F z 2008 kurcze bo szukam i nie moge znależć albo używany albo nowy ?
robson
 

Postprzez SzajbuS » piątek, 14 sierpnia 2009, 00:37

Siemka chłopaki....przepalila mi sie zarowka w tylnym świetle...mam kupic w serwisie czy dobrac jakas w pierwszym lepszym sklepie z takimi rzeczami?
Avatar użytkownika
SzajbuS
 
Posty: 29
Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 18:54
Lokalizacja: okolice Łomianek

Postprzez TasmaN » piątek, 14 sierpnia 2009, 00:50

SzajbuS napisał(a):Siemka chłopaki....przepalila mi sie zarowka w tylnym świetle...mam kupic w serwisie czy dobrac jakas w pierwszym lepszym sklepie z takimi rzeczami?


Kup w normalnym sklpie motoryzacyjnym, parametry tylko sprawdz.
TasmaN
 

Postprzez ZiGi » piątek, 14 sierpnia 2009, 01:12

TasmaN napisał(a):
SzajbuS napisał(a):Siemka chłopaki....przepalila mi sie zarowka w tylnym świetle...mam kupic w serwisie czy dobrac jakas w pierwszym lepszym sklepie z takimi rzeczami?


Kup w normalnym sklpie motoryzacyjnym, parametry tylko sprawdz.


Oj po prostu kup żarówkę dwuwłóknową i nie będzie problemu. Na każdej jednej stacji benzynowej dostaniesz.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez miki1406 » piątek, 14 sierpnia 2009, 07:16

Swoją drogą ciekawe ile karzą sobie płacić za taką żarówke w suzuki... może 100zeta :P
miki1406
 

Postprzez zolwik » piątek, 14 sierpnia 2009, 08:26

miki1406 napisał(a):Swoją drogą ciekawe ile karzą sobie płacić za taką żarówke w suzuki... może 100zeta :P


Kupiłem ostatnio jakieś 2mc temu w zwykłym motoryzacyjnym , aż 1,2z :lol:
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez SzajbuS » piątek, 14 sierpnia 2009, 11:32

wielkie dzieki :)
Avatar użytkownika
SzajbuS
 
Posty: 29
Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 18:54
Lokalizacja: okolice Łomianek

Re: części do motpcykli

Postprzez zolwik » piątek, 14 sierpnia 2009, 12:22

TasmaN napisał(a):ŁYSOLEK

Jakby co dla osób z Warszawy mam możliwość załatwienia niektórych części do motocykli taniej takiego typu jak filtry, klocki etc... jakby co piszcie na priva


A dalczego nie dla spoza wa-wy?
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez miki1406 » piątek, 14 sierpnia 2009, 13:13

Pewnie chodzi o transport części :P Jakby co to ja mogę pomóc ludziom z okolic Łowicza i Skierniewic :brawo:
miki1406
 

Postprzez SzajbuS » czwartek, 20 sierpnia 2009, 20:39

Mnie interesuja białe kierunki na przód i tył(klosze)... Może też na tylną lampę białą LED bym sie skusił...jeśli macie jakieś info poza allegro i ebay to dajcie znać na priv
Ostatnio edytowano czwartek, 20 sierpnia 2009, 20:41 przez SzajbuS, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SzajbuS
 
Posty: 29
Dołączył(a): czwartek, 21 maja 2009, 18:54
Lokalizacja: okolice Łomianek

Postprzez zolwik » czwartek, 20 sierpnia 2009, 20:45

SzajbuS napisał(a):Mnie interesuja białe kierunki na przód i tył(klosze)... Może też na tylną lampę białą LED bym sie skusił...jeśli macie jakieś info poza allegro i ebay to dajcie znać na priv


Nie chce się czepiać ale na samej górze jest napisane by kierować na priv. :evil:
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni


Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości