wypad na tor do Radomia

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

wypad na tor do Radomia

Postprzez ch3st3r3k » sobota, 6 lipca 2013, 12:04

Siemka,
w środę 10 lipca jadę na tor do radomia poszlifować trochę umiejętnośći, wypad jest na sesje poranna na 4h latania w bezpiecznych warunkach:). Koszt to 60zł od uczestnika dojazd we własnym zakresie ja jadę na kołach:) można się gdzieś umówić i jechać razem:). Chętny osoby proszę o kontakt:) na torze nie bedzie żadnego instruktora więc każdy jeździ swoje:) i nie ma ograniczeń oprócz czasowych czyli 4h jak ktoś da rade to może bite 4h jeździć:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez Budzik » sobota, 6 lipca 2013, 17:08

szkoda, że nie ma instruktora. W lublinie jest i warto go poprosić aby poobserwował nas i powiedział nad czym lepiej popracować i jak to poprawić. Ale cena i odległość od warszawy bardziej na plus :) a 4 godziny na 'torze' potrafi wyssać dużo energii:)

No niestety ale tym razem nie pojadę
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ch3st3r3k » sobota, 6 lipca 2013, 17:18

Będą chyba jakies 2 a na bank 1 osoby która śmiało podpowie bo głównie jeździ po torach i za darmo:), wiadomo że nie będzie to instruktor ale podpowie doświadczeniem zdobytym więc zawsze cos:). Jeszcze jest troche czasu więc Budzik zbieraj się i widzimy sie na radomiu:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez Sokol » niedziela, 7 lipca 2013, 01:18

Wiadomo cos z torem Lublin ,kiedy go burza maja powstac bloki nowe
Sokol
 
Posty: 268
Dołączył(a): poniedziałek, 14 listopada 2011, 02:36
Lokalizacja: Sieniawa/Usa

Postprzez szybki_czopek » niedziela, 7 lipca 2013, 08:16

Na te chwilę się nie zanosi na bloki bo sprawa w sądzie jest...
Obrazek
Avatar użytkownika
szybki_czopek
 
Posty: 209
Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2011, 17:32
Lokalizacja: Lublin/Siostrzytów

Postprzez Sokol » niedziela, 7 lipca 2013, 18:55

ten sam wlasciciel wybudowal bloki niedaleko toru i on caly tor wykupil za 8 czy 10 milionow i chce wybudowac bloki ,a chcial bym smignac na torze w lublinie zanim go wyburza
Sokol
 
Posty: 268
Dołączył(a): poniedziałek, 14 listopada 2011, 02:36
Lokalizacja: Sieniawa/Usa

Postprzez rumcajs » niedziela, 7 lipca 2013, 22:06

A jak często jest możliwość korzystania z takiego toru ?, ja nie dam rady dojechać w tym terminie zresztą z Chorzowa to za daleko, żeby dojechać na "ranną sesję" chociaż nie wiem jaka to godzina :).
Jak byłby jakiś następny termin to z noclegiem w Radomiu bym sobie "zabukował" czas, bo albo mi się wydaje albo 60 zł to jakoś tanio jest...
Ostatnio edytowano niedziela, 7 lipca 2013, 22:07 przez rumcajs, łącznie edytowano 1 raz
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez ch3st3r3k » poniedziałek, 8 lipca 2013, 17:44

rumcajs, poranna sesja zaczyna się mniej więcej od 9:00:), wszystkie terminy i ceny w jakie dni znajdziesz na stronie http://www.automobilklub.radom.pl/ poranne sesje w środku tygodnia są zawsze najtanśze:). Jak będziesz mial chęć to dawaj znać bo ja pewnie raz na jakiś czas będę jechał
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron