TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez NiDeMa » czwartek, 1 sierpnia 2013, 07:09
Hello,
Planuje wyjazdy i szukam "wingmenow" :-)
4 sierpnia Lewiczy (Grójec) lub inne miejsce bo nie chce weekendu marnowac
10 sierpnia rano do Poznania powrot 11 sierpnia wieczorem
14 po godz. 17 lub 15 sierpnia rano wyjazd do Bodzentyna powrót 18 sierpnia wieczorem.
NiDeMa
-TW 99-
-
NiDeMa
-
- Posty: 118
- Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
- Lokalizacja: Warszawa (Taipei)
przez Tymon » czwartek, 1 sierpnia 2013, 07:51
Jak będziesz w świętokrzyskim to daj znać.
-

Tymon
- Klubowicz

-
- Posty: 1380
- Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
- Lokalizacja: Busko Zdrój
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości