dzisiaj Malwi udowodniła, że bez problemu dojedzie na Świętokrzyskie z Jajami
A za woznyman, em jak wracałem do swojego miasta to "trochę" schłodziliśmy motory bo wiało tak że trzeba się było za szybą chować

rumcajs napisał(a):Dziękuję za fajne spotkanko,
dzisiaj Malwi udowodniła, że bez problemu dojedzie na Świętokrzyskie z Jajamii z powrotem i najważniejsze będzie to dużo bezpieczniejsza trasa od samodzielnej wycieczki
A za woznyman[/b], em jak wracałem do swojego miasta to "trochę" schłodziliśmy motory bo wiało tak że trzeba się było za szybą chować
[/b]

Malwi napisał(a):woznyman, a jak nie, to mam miejsce u Ciebie na zadupku, tak? i choćbyście mieli mnie porwać, to i tak pojadę...

Malwi napisał(a):Darek mi nie dał szkoły jazdy na zadupku na tej jego fujarce


rumcajs, myślisz, że Darek mi nie dał szkoły jazdy na zadupku na tej jego fujarce? chociaż u niego troszkę inaczej się bryka z kuframi

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość