kto leci na marywilską 44 na trening o 18:00 Warszawa

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

kto leci na marywilską 44 na trening o 18:00 Warszawa

Postprzez ADHD » czwartek, 29 sierpnia 2013, 14:27

kto leci na marywilską 44 na trening o 18:00 każdy czwartek Warszawa
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez woznyman » piątek, 30 sierpnia 2013, 10:07

Co prawda ja nie stąd, ale z ciekawości zapytam jak Wasze treningi wyglądają?
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez requiem5 » niedziela, 1 września 2013, 10:25

ja też bym się wybrała zobaczyć jak to wygląda. Jakieś opłaty, typu za wstęp albo coś w tym stylu są?

coś poza motorem jest jeszcze wymagane?
Ostatnio edytowano niedziela, 1 września 2013, 10:26 przez requiem5, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez Budzik » wtorek, 3 września 2013, 20:33

ja bylem raz ale PO oficjalnym treningu i byly rozstawione pacholki tak jak do gymkhany i ci co jeszcze mieli sile sobie jezdzili, byl tez plac taki jak do egzmainu i mozna bylo sobie pojezdzic. nie wiem jak wyglada to w czasie treningow i co jest wymagane, oprocz moto, checi i jezdzca. oczywiscie jest jeszce ogromny plac na ktorym tez sobie mozna jezdzic :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez michalm83 » wtorek, 3 września 2013, 21:10

Organizatorami treningów są Honda Motorista i Gymkhana Polska ale na stronach brak szczegółowego info.
Odbywają się one w każdy czwartek 18.00-20.00 na placu manewrowym OSK Motorista na parkingu CHT MARYWILSKA 44.
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron