ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez rumcajs » wtorek, 24 września 2013, 20:12

Kurde muszę poprawić listę, bo Ogórek był tak zauroczony wspaniałomyślnością żony, że mi koleżankę wykasował :x

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - nie na 100%
4. Abek
5. Rumcajs + Gość "Atomówka" na własnym moto
6. Kajlon
7. requiem5
8. michalm83
9.ogórek
10. slawekd - na 99% +1 na 50%

czyli w sumie planowane jest 14 osób :gitara:
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez requiem5 » wtorek, 24 września 2013, 20:33

skoro ogórku jedziesz to mogę się z Tobą zabrać? :mrgreen:
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez Schummi » wtorek, 24 września 2013, 21:20

domek ma teoretycznie 8 łóżek :) teoretycznie bo 2 są 2-osobowe.... hehehe.... ciekawe komu się trafi :roll:
do tego jest możliwość dostawienia 2 kolejnych co nam daje 10 miejsc do spania... mało... oczywiście nie chcemy brać kolejnego domku bo to ma być impreza wspólna, dlatego będę negocjował z kobitą żeby było dobrze... :diabel: o wynikach rozmowy poinformuję prawdopodobnie w weekend lub tuż przed...
rozmawiałem z Rumcajsem i doszliśmy do wniosku, że trzeba również zakupić na miejscu drzewo na ognisko (w okolicznym kawałku lasu na pewno nie znajdziemy - kto był ostatnio wie o czym mówię), więc trzeba liczyć się z dodatkowymi paroma złotymi, ale na pewno zostanie to zrekompensowane przez pięknie palące się ognisko :P
tak więc czekać na dalsze info...

kto jeszcze chętny to dopisywać do listy żeby była jasna sytuacja z miejscówkami bo tu niestety obowiązują inne zasady niż na polu namiotowym ;)

gdyby ktoś miał jakieś pytania lub coś w tym rodzaju podaję mój telefon: 697-125-048 ;) dzwonić po 15!

I DO JASNEJ ANIELKI NIE SPAMOWAĆ TYLE!!!!!!! :x bo mi się nie chce czytać :P
Ostatnio edytowano środa, 25 września 2013, 15:49 przez Schummi, łącznie edytowano 1 raz
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez ogórek » środa, 25 września 2013, 17:14

requiem5.jasne że tak.tylko ty startujesz z Warszawy czy Kałuszyna.? jak coś to pisz pw.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Schummi » środa, 25 września 2013, 18:01

właśnie dostałem na PW info od Budzika - niestety nie przyjadą... więc lista na chwilę obecną wygląda tak:

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Abek
4. Rumcajs
5. Atomówka - koleżanka Rumcajsa
6. Kajlon
7. requiem5
8. michalm83
9. ogórek
10. slawekd - na 99% +1 na 50%

na dzień dzisiejszy jest 12 osób (10 motorów) :P
coś wspominał jeszcze moro99 i piteer83, że mogą się pojawić ale nic konkretnego nie napisali :)

przypominam: spotkanie 5-6.10.2013 na Chańczy (50.632818,21.063856); zbiórka o godzinie 10.
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Abek » środa, 25 września 2013, 22:20

Znowu nie bede mial okazji poznac Budzika :-( ja jeszcze w piatek przed zlotem potwierdze lub zaneguje obecnosc pewnej osoby. Prosze na ta chwile bez pytan
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez roody » czwartek, 26 września 2013, 12:44

nic ciekawego ten Budzik, chodziłem z nim do liceum przez 3 lata:) nie no żarcik oczywiście:)

Ja też bym się chętnie pojawił, ale jeszcze nie mogę się zadeklarować na 100%. Ewentualnie, przy problemie z nocowaniem, spokojnie mogę wrócić w nocy.
roody
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2013, 20:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez KR-Ociec » czwartek, 26 września 2013, 15:27

roody napisał(a):przy problemie z nocowaniem, spokojnie mogę wrócić w nocy.

Spokojnie, mogą Cię zadeklarować w ostateczności jako "bagaż podręczny" - a to nie wymaga rejestracji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Abek » piątek, 27 września 2013, 11:46

Damy rade i wszyscy sie zmieszcza :-) jak ciasno to przyjemnie i ja spie drugi od sciany :-P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez rumcajs » piątek, 27 września 2013, 12:12

Im nas więcej będzie w tym domku tym cieplej bo każdy z nas do 36 stopniowy grzejnik :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Abek » piątek, 27 września 2013, 14:35

Wychodzi na to ze teraz bedzie wiecej osob niz na zlocie hehe. Faaaajnie :-) chyba nawet wiem dlaczego :-P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez rumcajs » piątek, 27 września 2013, 14:44

A jak pogoda będzie taka jak tu: http://www.twojapogoda.pl/polska/swieto ... w/16dniowa

to będzie cudownie :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Abek » piątek, 27 września 2013, 22:20

rumcajs, FFS :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez rumcajs » sobota, 28 września 2013, 19:20

Abek, o co ci chodzi ? co na litość boską ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez michalm83 » sobota, 28 września 2013, 19:40

Ze względu na problemy ze sprzęgłem mój wyjazd staną pod znakiem zapytania .
Jutro opuszczam na kilka dni nasz piękny kraj i nie wiem czy zdążę to ogarnąć.
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Postprzez Malwi » sobota, 28 września 2013, 19:58

michalm83, to działaj, działaj, 3mam kciuki :)
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Tymon » sobota, 28 września 2013, 20:54

Ja mogę powiedzieć że na 100% mnie nie będzie :x
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez JenJer » sobota, 28 września 2013, 21:11

Tymon napisał(a):na 100% mnie nie będzie

ta bo już ci uwierzę :P a potem przyjedziesz jako niespodzianka Zgubka :ufo:
JenJer
 

Postprzez Tymon » sobota, 28 września 2013, 21:14

JenJer, Chciałbym żeby tak było, ale niestety słowo się rzekło i trzeba dotrzymać
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Malwi » sobota, 28 września 2013, 22:05

JenJer napisał(a):
Tymon napisał(a):na 100% mnie nie będzie

ta bo już ci uwierzę :P a potem przyjedziesz jako niespodzianka Zgubka :ufo:
niespodzianka Zgubka przyjedzie na pewno... już się zapowiedziała :P :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości