lewmichal napisał(a):Spotkaliśmy rodaków z Krakowa, z którymi wspólnie zatrzymaliśmy się na nocleg w Kotorze.









Abek, na pomorzu od 3 może nawet 4 tygodni zero deszczuAbek napisał(a):W polsce leje i zimno. Małopolska dzisiaj 8 stopni. Zazdroszczę Wam tej wyprawy




i gratulację wyprawy JenJer napisał(a):Warto było czekać na takie podsumowanie, ale co prawda to osoba dzięki której możemy je oglądać znów nie załapała się nawet na parę sekund, nie wiem jak reszta ale ja dziękuję za wkład i trud Ewelinie, bo należy się jej jak... no może nie będę kończyć tego znanego powiedzenia. Także jeszcze raz
![]()
![]()
i gratulację wyprawy
[SCH]Marcin napisał(a):chciałbym móc choć raz z wami pojechać

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości