
[SCH]Marcin napisał(a):[ Dodano: |27 Cze 2014|, o 12:16 ]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DxcBQ27GrSM[/youtube]
ale ktoś miał faze

AdamWawa napisał(a):Jak w imbryku siekierę przymocować ??? Co, by przy 140 - 160 nie odpadła ???
[SCH]Marcin napisał(a):nie wiem co prawda ile jechał KR-Ociec ale on ma doświadczenie w przewożeniu siekiery na moto


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości