rumcajs napisał(a):Ogórek, możesz policzyć ile bedzie kosztowała impreza ? Czyli nocleg + ognisko z kiełbasą + ewentualna opłata za jakiś wstęp jeżeli pojedziemy gdzieś na wycieczkę. W mojej wyobraźni koszty zawsze są zaniżone, a muszę liczyć każdą złotowkę. Proszę napisz, jeszcze raz, ile trzeba mieć pieniędzy na miejscu. Dodatkowy prowiant i płyn to sobie wyliczymy, bo ile kosztuje flaszka na łeb to każdy wie
niby nie jestem ogórkiem
nocleg 50zł(od głowy)+ ognicho 15zł (kiełbacha i jakaś zagryzka)+ śniadanie 15zł+ jeśli gdzieś pojedziemy to myślę, że max 30zł + to co zjesz i wypijesz nadprogramowo.









