ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » środa, 8 października 2014, 15:09

Edyta spoko może być o 9.00 stacja orlen i mc.donalds. .górczewska róg lazurowa w Wawie. z tego miejsca będzie łatwo wpaść na autostradę. pasuje wam ? Jabol chcemy być w nieborowie na 10 potem czekamy do 12 na ludzi z daleka i lecimy coś pozwiedzać.Tu rola Miksola, zna te rejony więc będzie coś ciekawego do zobaczenia,jemy gdzieś na mieście obiad i pewnie gdzieś na 18 zjazd na ośrodek rozpalać ognisko. :browar: taki szybki plan na sobotę a jak będzie, wyjdzie w praniu. :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » środa, 8 października 2014, 15:28

Dolecę na 10tą :P Coś pomyślimy... Myślę, że nie ma co konkretnie planować, tylko będziemy się kręcić, aż zegarek stwierdzi, że ognisko się zbliża :diabel:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Jabol80 » środa, 8 października 2014, 16:32

requiem5 napisał(a):
Jabol80 napisał(a):Jaki macie plan na Sobotę jakaś wycieczka krajoznawcza po okolicach o której z Wa-wy wyjeżdżacie ?

Pytam bo może udało by mi się coś ściemnić w robocie żeby mieć wolna Sobotę .
O której planujecie powrót na ośrodek ?


powiedz, że siostra/brat ma wesele a jak w poniedziałek zapytają "i jak na weselu" to powiesz, że się rozmyślił/ła i nie było :P

moglibyśmy grupką polecieć z wawy. O 10 mamy być w Nieborowie to może o 9 w wawie w jakimś konkretnym miejscu?



Niestety w kazdą sobote pracuję ,co to wesela to pomysł dobry w tym roku już kilka razy jego wykorzystałem ,jaki i pogrzeby :)
Dziś rano rozmawiałem z szefem ,nie chce dać mi wolnego ,ale i tak w sobotę nie idę niech sobie radzą .
Wstępnie mogę z wami się ustawić na 9 w Sobotę .
Po godz 16 musze wracać na Wa-wę .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Jabol80 » środa, 8 października 2014, 16:43

Może żonę z sobą zabiorę ,jak uda mi się dzieciaki do teściowej podrzucić :).
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » środa, 8 października 2014, 16:44

ok to o 9 na stacji orlen i mc.donalds
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » środa, 8 października 2014, 18:27

Ogórek, a pytałeś czy jest ogrzewanie w tych domkach, w sensie czy jest jak tam zagrzać jak by się okazało, że w nocy już ogrzewanie procentowe się wyczerpie ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » środa, 8 października 2014, 18:47

w nocy ma być 13 stopni ,więc nie będzie żle. ;) ale gadałem z kobitą z obsługi, możemy od niej wziąść farelki elektryczne. więc się nie przejmuj,damy radę. :P
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » środa, 8 października 2014, 18:47

Ok, o właśnie takie farelki na stanie mi chodziło :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » środa, 8 października 2014, 19:11

gadałem z Malwi ,bidula odpada. :( ps. czyli dzikiego śmiechu nie będzie, :(
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » czwartek, 9 października 2014, 19:54

gdyby ktoś się gubił, :moto: lecicie A 2 ,zjazd na trasę nr.70 na Łowicz - Skierniewice. na rondzie kierujecie się na Łowicz,dalej ok. 1.5 km w prawo na Bolimów - Nieborów, dalej prosto ok 2km za stacją bliska w prawo,dalej ok. 500m za stadionem piłkarskim w prawo na restaurację 77. jak by ktoś miał problem się dostać dzwońcie ,wyjadę po was 602287111 ogór. ja tam będe już ok. 10.00 do zobaczyska. :brawo:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Schummi » czwartek, 9 października 2014, 20:02

ogórek, to ile osób zostaje na nocleg? :)

czytaj: ile osób będzie się z nami stukać kielichem :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » czwartek, 9 października 2014, 20:11

ogórek napisał(a):gdyby ktoś się gubił, (...)


Może też zacząć palić gumę, a my pojedziemy za dymem - jakby bateria padła :wow: :eye:

Żarcik... Możecie też dzwonić do mnie - Mikołaj - 668-142-693. Będę też na 10tą.

Śledzę temperaturę i wygląda optymistycznie. Wg. Google - 23 stopnie maks, szansa opadów 20% (w godzinach 13-16). Ranek minimalnie 12 stopni, noc ok 17...
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » piątek, 10 października 2014, 16:26

Szansa opadów spadła do 2-5% - będzie dobrze :diabel: :moto:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » piątek, 10 października 2014, 16:52

Marcin oto lista ludzi którzy się zadeklarowali że będą na 100 % , ma być parę osób tylko na sobotę ,może komuś tak się spodoba ognisko :browar: że zostanie na nockę,mamy jeszcze dwa łóżka wolne. ;)
może pojawi się ktoś z szefów forum ,wtedy na trzeżwo ich nie wypuścimy, będą musieli zanocować. :)

1. ogórek
2. requiem5
3. [SCH]Marcin
4. MICHUS
5. Długi - mi ten termin idealnie pasuje a że mieszkam w Łowiczu to nie może mnie nie być ;)
6. Rumcajs
7. woźnyman
8. Ragor
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Jabol80 » piątek, 10 października 2014, 17:40

Nie ma bata ja muszę wracać do Wa-wy ,mam teścia imieniny,jutro pojawię się z kolegą który swego czasu był na naszym forum.
Łącznie 4 osoby.
Ogórek rano się widzimy o 9.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » piątek, 10 października 2014, 17:52

Jabol super, widzimy się rano. Moro niestety odpada. :(
oczywiście nie zapominajcie o kieliszkach i dobrym humorze, do zobaczyska jutro. :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Jabol80 » piątek, 10 października 2014, 20:05

Własnie rozmawiałem z Szydlasem jak się wyrobi to jutro jedzie razem z nami ,jak nie to dołączy na miejscu.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Abek » piątek, 10 października 2014, 21:22

Niestety odpada.
Dopiero wróciłem z Lichenia, wyjazd firmowy a nie to o czym większość pomyśleć mogła ;). Dwa dni mi wyjęli z tygodnia i niestety będę te dni musiał nadrobić w weekend.
Przykro mi bardzo ale mnie zabraknie. Miłej zabawy.
3mam kciuki za administracje, że jednk się pojawi. Zdjęcia chętnie oglądnę.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez woznyman » sobota, 11 października 2014, 07:12

Abek - co wy lichtarzami handlujecie?

Ogórek - my już swoje kieliszki zjedliśmy :-D
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez BiEdRoN » sobota, 11 października 2014, 11:31

Miłej zabawy bez deszczu, bo na pomorzu leje od rana :/

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron