TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez woznyman » wtorek, 14 października 2014, 21:57
requiem5 napisał(a):rumcajs napisał(a):I najlepsze jest to, że tym oplem dojechał szybciej niż my z woźnym na moto, a mocno Woźnego nie ograniczałem

. Jazda z Ragorem jest jak w tej bajce o wyścigu żółwia z zającem

bo woźny się przestraszył, że ja przed nim mogę jechać i wolał powoli ;P
Właśnie tak było, tylko się wstydziłem napisać ;-)
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
-

woznyman
- Klubowicz

-
- Posty: 558
- Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
- Lokalizacja: się tutaj wziąłem?
przez rumcajs » wtorek, 14 października 2014, 22:02
Mimo, że kilometrowo w ten weekend miałem życiówkę więc wrażeń drogowych nie brakowało, to najbardziej utkwiło mi w pamięci jak jechaliśmy grupą po obiedzie i Requiem5 postanowiła przelatując 200/h na tzw. trzeciego zatrzymać prowadzącego...

<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
-

rumcajs
- Klubowicz

-
- Posty: 399
- Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
- Lokalizacja: Chorzów
przez requiem5 » wtorek, 14 października 2014, 22:12
kurczę, pilota zgubiliśmy, nikt nie raczył tego zauważyć poza mną i woznym więc ktoś musiał się poświęcić. Wozny nie był chętny bo akrobacje na moto wykonywał w nerwowym poszukiwaniu plecaczka

GSX650F 2008r.
-

requiem5
- Moderatorzy

-
- Posty: 1579
- Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
- Lokalizacja: Kałuszyn
przez woznyman » środa, 15 października 2014, 08:31
Bardziej pilocika :-p
Ja poprostu nie byłem tak odważny, żeby tak pojechać
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
-

woznyman
- Klubowicz

-
- Posty: 558
- Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
- Lokalizacja: się tutaj wziąłem?
przez Miksol » środa, 15 października 2014, 08:59
Najpierw myślałem, że będziemy się ścigać...

I kiedy miała iść redukcja okazało się, że mamy brak w załodze

GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
-

Miksol
-
- Posty: 629
- Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
- Lokalizacja: Skierniewice
przez Ragor » środa, 15 października 2014, 19:28
Woźny kiedy nas oprowadzisz po Łowiczu?

Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F -->
GSX1250FA 
--> GSXR600 K7
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca

-

Ragor
- Klubowicz

-
- Posty: 588
- Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
- Lokalizacja: Ruda Śląska
przez rumcajs » środa, 15 października 2014, 19:48
No właśnie Woźny, opowiadaj czy jest takie miejsce w łowiczu gdzie jest równie dużo usuniętych ciąż co w nieborowie ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
-

rumcajs
- Klubowicz

-
- Posty: 399
- Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
- Lokalizacja: Chorzów
przez requiem5 » środa, 15 października 2014, 19:55
rumcajs napisał(a):No właśnie Woźny, opowiadaj czy jest takie miejsce w łowiczu gdzie jest równie dużo usuniętych ciąż co w nieborowie ?
taaa....
ten facet rozwalił mnie tym tekstem. To chyba ta trauma po tych wszystkich usuniętych ciążach tak się na nim odbiła hahaha
GSX650F 2008r.
-

requiem5
- Moderatorzy

-
- Posty: 1579
- Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
- Lokalizacja: Kałuszyn
przez Miksol » czwartek, 16 października 2014, 07:07
A cóż to za mitologie Wam ktoś wciskał??

GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
-

Miksol
-
- Posty: 629
- Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
- Lokalizacja: Skierniewice
przez woznyman » czwartek, 16 października 2014, 08:52
Różne, różniste a jako znany przewodnik z Łowicza musiałem wszystko prostować :-D
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
-

woznyman
- Klubowicz

-
- Posty: 558
- Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
- Lokalizacja: się tutaj wziąłem?
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości