Motomikołajki 2014

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Motomikołajki 2014

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 24 listopada 2014, 13:01

GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez RAV » poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:50

requiem5 napisał(a):Wybiera się ktoś?

https://www.facebook.com/MotoMikolajki

Jak co roku :) o ile dam rade na tej swojej oponie wyjechać z osiedla to będę ;)
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez szydlas » piątek, 5 grudnia 2014, 15:49

Czy wymagany jest srój mikołaja? :) Bo moto mam na chodzie, ale czerwonych strojów deficyt. :P
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez requiem5 » piątek, 5 grudnia 2014, 18:10

można na miejscu zakupić za 20zł
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez Budzik » piątek, 5 grudnia 2014, 22:56

RAV, ale nie ukręcisz linki w tym roku?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez RAV » sobota, 6 grudnia 2014, 19:03

He he mam nadzieję że nie :)
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez JenJer » niedziela, 7 grudnia 2014, 12:36

no i jak, zdalibyście jakąś relację :roll:
JenJer
 

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez RAV » niedziela, 7 grudnia 2014, 16:37

hej ho. Właśnie wróciłem do domu z "akcji". Dzisiaj się obyło bez usterki (jak rok temu). Według wstępnych wyliczeń było ponad 320 motocykli. Ja widziałem 4 jajka i imbryka (dawne Budzikowe moto). Parada masakrycznie powolna bo jechaliśmy ok 20km/h, więc lewa na sprzęgle ciągle musiała pracować. Zmarznąć nawet nie było jak, bo dawali kawkę, herbatkę potem gorącą grochówę. Rozdałem niemal wszystkie cukierki dzieciakom, choć jak zwykle najbardziej zachłanne na słodycze były moherowe babcie, które garściami wyciągały cukierki nam z kasków. O dziwo dzieci bardzo nieśmiale częstowały się po jednym a te stare ... garściami normalnie ile tylko wejdzie do kieszeni czy torebki :paluj:
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez requiem5 » niedziela, 7 grudnia 2014, 19:59

mnie niestety nie było bo rano miałam lodowisko na podjeździe i nie było jak wyjechać maszyną z garażu. Za rok dzień wcześniej wyprowadzę moto ;/
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez Jacky » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 14:00

A tak to wyglądało w trójmieście: https://www.facebook.com/MikolajeNaMotocyklach?fref=nf https://www.youtube.com/watch?v=XD3ta39xKzI 2200 motomikołajów,ponad 100 000 zł. zebrane dla dzieci.
Jacky
 
Posty: 90
Dołączył(a): poniedziałek, 21 maja 2012, 17:15
Lokalizacja: Gdynia

Re: Motomikołajki 2014

Postprzez Jacky » środa, 17 grudnia 2014, 08:38

Jacky
 
Posty: 90
Dołączył(a): poniedziałek, 21 maja 2012, 17:15
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości