TapaTalk

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

TapaTalk

Postprzez Gof » poniedziałek, 9 marca 2015, 11:56

A taki raporcik dostałem na maila... i pomyślałem, że się z Wami podzielę, jak to kogoś ciekawi :) w hydeparku, bo to nie niesie żadnej informacji na tyle ważnej, żeby wrzucać do innego działu.

http://i62.tinypic.com/2wrf5uu.png
Gof
 

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości