Spotkanie na początku sezonu?

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Mariano » poniedziałek, 9 marca 2015, 22:46

Wstępnie jadę ale gorzej jak będzie kiepska pogoda. Na początku kwietnia wszystko się wyjaśni :D
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 9 marca 2015, 22:47

Jabol80 napisał(a):Requiem była by możliwość żeby do wszystkich użytkowników forum wysłać jakieś powiadomienie na maila o planowanym spocie ?


gadałam z Gofem jest taka możliwość, jak nikt się nie zgłosi z inną propozycją do środy 17.00 to puścimy info do wszystkich odnośnie tego Szczutowa.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » wtorek, 10 marca 2015, 11:18

Ok
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez ogórek » wtorek, 10 marca 2015, 17:52

jest jeszcze opcja Nieborów, z tego co pamiętam Długi wszystkim by się zajął , jest na miejscu.
pytanie czy chcecie tam jechać po raz drugi ?
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez woznyman » wtorek, 10 marca 2015, 19:09

Może i więcej ludzi by się zebrało, może coś w okolicy centrum. Poza tym ciężko się zadeklarować na cokolwiek bez terminu
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez dlugi348 » wtorek, 10 marca 2015, 22:36

ogórek napisał(a):jest jeszcze opcja Nieborów, z tego co pamiętam Długi wszystkim by się zajął , jest na miejscu.
pytanie czy chcecie tam jechać po raz drugi ?

Ogorek ma racje, tylko musialbym sie dowiedziec czy w tym terminie daloby rade chociaz ostatnio wypadlo mi cos na 11 i nie wiem dokladnie jak to ze mna bedzie
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » wtorek, 10 marca 2015, 22:40

woznyman napisał(a):Może i więcej ludzi by się zebrało, może coś w okolicy centrum. Poza tym ciężko się zadeklarować na cokolwiek bez terminu

no nie ukrywam, że to Szczutowo trochę daleko ale jak nie będzie innych propozycji to pewnie i tam się pojawimy :)
jak to bez terminu? przecież termin został ustalony na 11-12 kwietnia :D brak tylko miejsca :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez woznyman » wtorek, 10 marca 2015, 22:59

[SCH]Marcin napisał(a):
woznyman napisał(a):Może i więcej ludzi by się zebrało, może coś w okolicy centrum. Poza tym ciężko się zadeklarować na cokolwiek bez terminu

no nie ukrywam, że to Szczutowo trochę daleko ale jak nie będzie innych propozycji to pewnie i tam się pojawimy :)
jak to bez terminu? przecież termin został ustalony na 11-12 kwietnia :D brak tylko miejsca :diabel:

Ale nie w oficjalnym temacie, z miejscem też był problem.

Jak zakładamy spota to potrzebny jest termin i miejsce. Na razie o obydwie rzeczy się muszę prosić
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » środa, 11 marca 2015, 00:27

woznyman napisał(a):
[SCH]Marcin napisał(a):[
jak to bez terminu? przecież termin został ustalony na 11-12 kwietnia :D brak tylko miejsca :diabel:

Ale nie w oficjalnym temacie, z miejscem też był problem.

woźny, przeczytaj jeszcze raz ten temat od początku - tylko po trzeźwemu :diabel: a dowiesz się, że termin został ustalony w tym oficjalnym temacie :browar:
do dogrania jest miejsce, a z braku konkretnej alternatywy zapewne będzie to Szczutowo ;) okaże się na dniach :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez woznyman » środa, 11 marca 2015, 00:39

[SCH]Marcin napisał(a):
woznyman napisał(a):
[SCH]Marcin napisał(a):[
jak to bez terminu? przecież termin został ustalony na 11-12 kwietnia :D brak tylko miejsca :diabel:

Ale nie w oficjalnym temacie, z miejscem też był problem.

woźny, przeczytaj jeszcze raz ten temat od początku - tylko po trzeźwemu :diabel: a dowiesz się, że termin został ustalony w tym oficjalnym temacie :browar:
do dogrania jest miejsce, a z braku konkretnej alternatywy zapewne będzie to Szczutowo ;) okaże się na dniach :D

W sensie, że o tym mówisz :

viewtopic.php?t=6352

??

A ja na trzeźwo i na bani mam tą samą percepcję
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » środa, 11 marca 2015, 08:27

nie woźny nie w liście, tylko tu

dlugi348 wybacz umknął mi Twój post (kilka) o tym Nieborowie o_O
Macie rację Nieborów jest bliżej centrum i mogłoby wpaść więcej ludzi.

Długi to jak u Ciebie z czasem, dasz radę ogarnąć?

Termin 11-12 kwietnia
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez dlugi348 » środa, 11 marca 2015, 17:10

Rozmawialem wstepnie z matula, ma sie zorientowac co i jak gdyz robia remont kilku domkow i w tym momencie jest odcieta woda czy cos.. jutro popoludniu powinienem wiedziec wiecej.
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » środa, 11 marca 2015, 20:03

requiem5 puście z gofem info do forumowiczów że jesteśmy w trakcie wybierania miejsca na Spot może więcej osób się zainteresuje tematem i coś ktoś nowego dorzuci .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez dlugi348 » czwartek, 12 marca 2015, 18:04

Nieborow niestety odpada ze wzgledu na remont domkow, nie zdaza sie wyrobic do kwietnia, pozniejszy termin jakby byl nje byloby problemu. a jesli chodzi o inne miejsce to nie wiem czy dam rade sie pojawic gdyz brat ma przyjechac i chyba sie nie wyrwe:\ szkoda
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » czwartek, 12 marca 2015, 18:55

Czyli zostaje Szczutowo.
Jabol mógłbyś się bliżej dowiedzieć jak wygląda sprawa wynajmu domków (ilu osobowe) i organizacji ogniska, głównie o koszty i co jest wliczane w cenę?
Raczej by nas na ognisku interesowało tylko drzewo a kiełbaski i trunek we własnym zakresie byśmy sobie organizowali.
Mają jakieś zniżki dla grup itp?
Pytanie czy impreza była by od piątku do niedzieli czy sobota i niedziela?
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » czwartek, 12 marca 2015, 19:54

Zdecydujcie jak wolicie od Piątku czy od Soboty ,ja będę na głowie stawał żeby wyrwać wolną sobotę w pracy.
Myslę że w połowie przyszłego tygodnia zadzwonię i dopytam o wszystko.
co do trunków i kiełbasek to tak jak piszesz ogarniemy sobie sami ,do sklepu przez las spacerkiem będzie z 10 minut.
Macie chęć na jakąś wycieczkę np. skansen w Sierpcu albo zamek w Golubiu Dobrzyniu? mogę zadzwonić i popytać .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » czwartek, 12 marca 2015, 20:16

Wiec takie domki są dostępne .
1. 5 osobowy domek trzy pokoje trzy łózka są większe że można spać po dwie osoby więc wejdzie 8 osób. 160zł doba
2. 4 osobowy dwa pokoje 2 tapczany 1 osobowe + narożnik 2 osobowy 130zł doba
3. 12 osobowy Pawilon czyli podłużny budynek z trzema wejściami przed każdym wejściem stolik w każdym z pokoi po dwa łóżka piętrowe czyli 1 piętro łózka dwie osoby 120zł doba

Na łózkach brak pościeli ,pościel zakładana przy wynajmie powyżej 3 lub 5 dni nie pamiętam dokładnie,a nie zapisałem tego,kołdra poduszka czy koc będzie .

Przygotowanie drzewa na ognisko 50zł -wydaje mi się że drogo ,ale możemy sami sobie nazbierać do lasu 30metrów i będzie skąd drzewa wziąć .
W razie czego mam w swoim domku sporego grilla.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez ogórek » czwartek, 12 marca 2015, 20:35

wydaje mi się że raczej od soboty , w piątek większość pracuje,a po robocie na noc dojechać na miejsce chyba się nie opłaca.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » czwartek, 12 marca 2015, 20:37

Ogórek też tak myślę .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » czwartek, 12 marca 2015, 20:44

ja będę mogła od soboty
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości